مدیریت شهری

با حضور مدیر کل آموزش و پرورش شهر تهران و شهردار منطقه۱۳؛کلنگ ساخت مدرسه علامه امینی در منطقه ۱۳ بر زمین زده شد

در راستای توسعه و تجهیز مدارس شهرداری منطقه ۱۳ و به همت موسسه خیریه پارسی پاک اندیش، آئین کلنگ زنی مدرسه پسرانه علامه حلی صبح امروز (ششم اسفندماه) با حضور مرتضی رحمان زاده شهردار منطقه ۱۳، فولادوند راد مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران، حسینی رئیس آموزش و پرورش منطقه، دل پسند مدیر عامل موسسه خیریه پاک اندیش و جمعی از مدیران شهری و خیرین مدرسه ساز برگزار شد.

به گزارش شوراآنلاین و به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه۱۳، فولادوند راد مدیر کل آموزش و پرورش شهر تهران در این مراسم با بیان اینکه خیرین مدرسه ساز بیش از ۴۰ درصد نیازهای آموزش و پرورش را در ساخت، ترمیم و بازسازی مدارس و کلاس های دانش آموزان مرتفع نموده اند، تصریح کرد: در حال حاضر در حدود ۲۵ هزار کلاس در مدارس شهر تهران نیاز به تعمیر و بازسازی دارند که اگر کمک های خیرین مدرسه ساز را نداشتیم، امروز در این حوزه با مشکلات بی شماری مواجه بودیم.

مرتضی رحمان زاده در حاشیه این مراسم در سخنانی با بیان اینکه خدمت و کمک رسانی به مردم از برترین عبادتها و ذخیره ارزشمندی برای آخرت می باشد، افزود: خیرین مدرسه ساز حق بزرگی بر نظام آموزش و پرورش دارند که بی شک با وقف مال و ثروت خود در راه کمک رسانی به جامعه دانش آموزی و آینده سازان این مملکت سعادت دنیوی و اخروی خود را بیمه می کنند.

گفتنی است در پایان این مراسم کلنگ ساخت مدرسه پسرانه علامه حلی توسط مرتضی رحمان زاده شهردار منطقه و حاضرین در مراسم بر زمین زده شد.

لازم به ذکر است، مدرسه علامه حلی در زمینی به مساحت ۳۰۰ متر مربع در ۴ طبقه ساخته خواهد شد و به طور متوسط حدود ۲۴۰ دانش آموز در این مدرسه به تحصیل دانش خواهند پرداخت.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن