شورای شهرصفحه اصلی

هاشمی:درباره کاهش سازمان‌های تابعه شهرداری به ۱۰ عدد شوخی کردم

رییس شورای شهر تهران گفت: در رابطه با کاهش تعداد سازمان‌های تابعه شهراری به ۱۰ عدد شوخی کردم و آن را جدی نگیرید.

به گزارش شوراآنلاین، محسن هاشمی در حاشیه صد و بیست و دومین جلسه علنی شورای شهر تهران اظهار داشت: جلسه امروز با گزارش آقای رسولی، خزانه‌دار شورا در رابطه با حساب‌های درآمد و هزینه شهرداری تا آخر آذر ماه شروع شد. همچنین یک دستور بسیار طولانی ددرباره سازمان های شهرداری تهران داشتیم.

رییس شورای شهر تهران افزود: پس از آن به بررسی طرح الزام شهرداری برای ارسال یک لایحه در رابطه با زیست شبانه پرداختیم. علاوه بر این باغ بودن یا نبودن دو ملک را نیز باید بررسی می‌کردیم که انجام شد.

رئیس شورای شهر تهران در پاسخ به این پرسش که شما امروز اشاره کردید تعداد سازمان های تابعه شهرداری باید تا ۱۰ سازمان کاهش یابد و چگونه قرار است این اتفاق بیفتد؟ اظهار داشت: من در این مورد شوخی کردم.

وی در توضیح این مطلب گفت: تعداد شرکت ها و سازمان های شهرداری به ۴۳ سازمان و شرکت می‌رسد. این شرکت‌ها و سازمان‌ها می‌توانند باهم ادغام شوند. همچنین بعضی از آنها دچار موازی‌کاری و دوباره کاری هستند. جمله ای که امروز در جلسه علنی شورا در خصوص تعداد سازمان ها و کاهش آنها به ۱۰ عدد گفتم، در واقع شوخی با آقای رسولی بود و خواهش می‌کنم آن را جدی نگیرید.

هاشمی همچنین در رابطه با مخالفت شورای عالی شهرسازی و معماری با ساخت چهار طبقه اضافه در زیر همکف پلاسکو و همچنین نتیجه دادسرای ناهید خداکرمی و سیدمحمود میرلوحی اعضای شورای شهر تهران گفت: در این رابطه باید از خودشان سوال کنید. زمانی که به برخی سوالات پاسخ نمی دهم برای این است که باید راجع به آنها کاملا آگاهی داشته باشم. اینکه پاسخ نمی‌دهم به دلیل نقاط کوری است که در رابطه با آن مسائل در ذهن من وجود دارد.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن