مدیریت شهری

تحصیلی خبر داد: راه اندازی نرم افزار هوشمند بند ۲۰

حمید رضا تحصیلی با بیان این که بند ۲۰ ماده ۵۵ قانون شهرداری ها از سال ۱۳۳۴ در همه ی شهرداری ها لازم الاجرا شد، گفت: این قانون از ایجاد و تاسیس کلیه ی اماکنی که به طرق مختلف سبب ایجاد مزاحمت و آلودگی در سطح شهر می شوند، جلوگیری می کند.

به گزارش شوراآنلاین و به نقل از روابط عمومی شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر، مهندس تحصیلی با بیان این که این بند از قانون شهرداری ها، مدرن ترین قانون در حفظ و صیانت از محیط زیست محسوب می شود، تصریح کرد: امروزه مشکلات زیست محیطی رو به رشد بوده و اعمال این روش یکی از موثرترین راه های مقابله و کاهش انواع آلایندگی ها است.

وی با اشاره به اهمیت اجرای صحیح بند ۲۰ درکلیه ی مناطق و نواحی، اظهار داشت: بی شک اجرای این بند از قانون به شکل سنتی و دستی، خالی از اشتباه نخواهد بود و لازم است برای رفع این معضل از شیوه های مکانیزه و نرم افزاری استفاده کنیم.

تحصیلی تصریح کرد: در راستای سهولت اجرا، شفاف سازی عملکرد و مراقبت دستگاه های نظارتی بر عملکرد مناطق ۲۲ گانه ، به زودی شرکت ساماندهی نرم افزاری را با قابلیت بهره برداری مناطق و نواحی از آمار، پی گیری فوری فرایند پرونده ها، امکان دسترسی شهروندان و ثبت شکایات راه اندازی خواهد کرد.

وی افزود: در حال حاضر این نرم افزار در حال تست و راه اندازی است و تولید است و تا سال آینده سامانه های داخلی شهرداری تهران متصل خواهد شد.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن