صفحه اصلیمدیریت شهری

استارت مجدد فرایند تکمیل ایستگاه های خط ۴ مترو در غرب پایتخت

تکمیل و بهره برداری از محل ایستگاه های خط ۴ مترو در منطقه۵ پایتخت، موجب تسهیل تردد مسافران و توسعه حمل ونقل ریلی غرب تهران می شود.

به گزارش شوراآنلاین و به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه۵ ،خسروآبادی شهردار منطقه به منظور بررسی و حل مشکلات برای ادامه فعالیت پروژه تکمیل ایستگاه های خط ۴ مترو ضمن بازدید از محدوده با امام مدیر عامل شرکت مترو به گفت وگو نشست.

خسروآبادی که از همکاری لازم در طول اجرای عملیات و تعامل گسترده با شرکت متروی تهران خبر داد، در دیدار با امام مدیر عامل متروی تهران به رفع مشکلات مجری طرح و تمدید مجوز های مربوطه برای ادامه فعالیت عوامل اجرایی اشاره کرد و بر پیگیری مشکلات خط ۴ مترو، بعد از ۲ سال وقفه تاکید کرد.

وی دراین بازدید گفت: به منظور حل موانع احتمالی پیش رو و ایجاد زمینه های مناسب برای احداث ایستگاه ها و هواکش های میان تونلی، نصب المان های شهری مناسب برای اطلاع رسانی به شهروندان در اولویت است.

شهردار منطقه ۵ افزود : با شروع مجدد فعالیت ها به منظور تکمیل ایستگاه های غربی خط ۴ مترو در منطقه۵ (خیابان پروانه، آیت الله کاشانی و چهارباغ) و تسریع بهره برداری، تسهیل تردد مسافران غرب پایتخت به میزان قابل توجهی فراهم می شود.

خط ۴ مترو از ایستگاه ارم سبز واقع در بلوار فردوس در (غرب تهران) شروع و تا ایستگاه شهید کلاهدوز در انتهای خیابان پیروزی ( شرق تهران) به پایان می رسد.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن