اجتماعی و فرهنگیصفحه اصلی

واکنش حناچی به تحقیق و تفحص از شهرداری: هیج عقل سلیمی از شفاف‌سازی جلوگیری نمی‌کند

شهردار تهران درخصوص بحث تحقیق و تفحص از این نهاد گفت:‌ هیچ عقل سیلمی از شفاف‌سازی که یک کار کم‌هزینه است، جلوگیری نمی‌کند،‌ مسائل و مشکلاتی که به وجود آمده را می‌توان از طریق شفاف سازی حل کرد.

پیروز حناچی درباره همکاری شهرداری تهران با مجلس شورای اسلامی در خصوص تحقیق و تفحص از شهرداری گفت: در شهرداری تهران درباره هر آن چیزی که مجلس تصویب و به قانون تبدیل کند، کاملا همکاری خواهیم کرد.

شهردار تهران در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه زمانی در مجلس شورای اسلامی بحث تحقیق و تفحص از شهرداری تهران مطرح شد اما عده‌ای از نمایندگان به دلیل اینکه رنگ و بوی جناحی داشت به آن رأی ندادند،  نظر شما در این باره چیست،‌ بیان کرد: شفاف‌سازی در دنیا از طریق مطبوعات و رسانه‌ها یکی از راه‌های مدنی  کنترل فساد است.

وی تاکید کرد: هیچ عقل سیلمی از شفاف‌سازی که یک کار کم‌هزینه است جلوگیری نمی‌کند،‌ مسائل و مشکلاتی که به وجود آمده را می‌توان با این کار حل کرد.

حناچی در پاسخ به سوالی دیگر مبنی بر اینکه وی به عنوان شهردار تهران تا چه حد در امر شفاف‌سازی در بدنه شهرداری اقدام کرده است،‌ اظهار داشت: قطعا یک از روش‌هایی که در شهرداری تعقیب می‌کنیم بحث شفاف‌سازی است.

منبع:ایلنا

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن