اجتماعی و فرهنگی

ماجرای پیامکی که رئیس شورای شهر تهران را بصورت سرزده به ترمینال جنوب تهران برد

رییس شورای شهر تهران در پی ارسال پیامک یکی از شهروندان از وضعیت پایانه جنوب بازدید کرد.

محسن هاشمی صبح امروز پیش از آغاز به کار شورای شهر و در جمع خبرنگاران با بیان این‌که بازدیدی از وضعیت ترمینال جنوب داشتم، گفت: روز گذشته پیامکی از یک شهروند که نامش را هم قید نکرده بود دریافت کردم که در آن از وضعیت بد سرویس بهداشتی و مسجد ترمینال جنوب گلایه داشت و حتی عنوان کرد که بهتر است ساعت ۶ صبح که شلوغ‌ترین حالت ترمینال است بازدیدی از این ترمینال داشته باشم.

وی با بیان این‌که ساعت ۶:۳۰ صبح امروز  به همراه پرسنل و مدیر شیفت شب از قسمت‌های مختلف ترمینال جنوب بازدید  کردم گفت: دو سرویس بهداشتی در داخل و بیرون مجموعه ترمینال وجود داشت که به دلیل شلوغی، نظافت مجموعه رعایت نشده بود.

رییس شورای شهر تهران با بیان این‌که مسجد ترمینال نیز بسیار شلوغ‌تر از مساجد سطح شهر بود و نظافت وضوخانه رعایت نشده بود، اظهار کرد: به دلیل ازدحام جمعیت نظافت همزمان نیز با مشکلاتی مواجه می‌شود، اما تذکری در این خصوص دادم.

هاشمی با بیان این‌که مجموعا از وضعیت ترمینال جنوب رضایت داشتم، اما از پرسنل خواستم که نظافت را بیشتر رعایت کنند، ادامه داد: مردم از قیمت بالای اجناس در غرفه‌های داخل ترمینال گلایه داشتند و معتقد بودند که محصولات را گرانتر از بیرون می‌فروشند، در مجموع مسئولان ترمینال عنوان داشتند که نظارت بیشتری خواهند داشت و قیمت اجناس براساس قیمت بازار است که باید در این خصوص بررسی بیشتری شود.

رییس شورای شهر تهران درمورد آخرین وضعیت ترمینال شرق نیز به شوخی با بیان این‌که یکی از پروژه‌های مورد توجه شهردار سابق مساله‌ ترمینال شرق بود که اجل به شهردار سابق فرصت نداد، گفت: حالا باید از حناچی بخواهیم که در مورد تعیین تکلیف ترمینال شرق چاره‌ای بیندیشد، چرا که هزینه‌های زیادی در این خصوص انجام شده و تا بهره‌برداری راهی نمانده است. البته معاون حمل و نقل و معاون فنی و عمرانی تغییر نکردند و می‌توانیم از آنها در مورد وضعیت پایانه شرق سوال بپرسید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا