شورای شهر

نژادبهرام: طبق اعلام وزیر کشور ابهاماتی در خصوص حکم حناچی وجود دارد

عضو هیئت رئیسه شورای شهر تهران با تاکید بر اینکه ما بر نظر خود بر انتخاب حناچی به عنوان شهردار منتخب تهران پافشاری خواهیم کرد، گفت: وزیر کشور اعلام کرده که ابهاماتی در خصوص فرآیند صدور حکم حناچی وجود دارد و تا رفع این ابهامات حکم صادر نخواهد شد.

به گزارش شوراآنلاین، زهرا نژاد بهرام اظهار کرد: صبح امروز جلسه هم‌اندیشی با موضوع آخرین وضعیت صدور حکم پیروز حناچی شهردار منتخب تهران با حضور اعضای شورای شهر تهران و حناچی برگزار شد.

وی افزود: در این جلسه درخصوص عدم صدور حکم حناچی توسط وزیر کشور، بحث و تبادل نظر شد و هر یک از اعضا نظرات و مطالب خود را مطرح کردند.

عضو هیئت رئیسه شورای شهر تهران گفت: در این جلسه در خصوص اظهارات وزیر کشور نیز در جلسه بحث شد چرا که وزیر کشور اعلام کرده است که ابهاماتی در خصوص صدور حکم آقای حناچی وجود دارد و باید این ابهامات برطرف شود.

نژادبهرام در پاسخ به این پرسش که آیا این ابهامات مربوط می‌شود به حضور برادر حناچی در گروهک منافقین، بیان کرد: در این زمینه وزیر کشور هیچ صحبتی بیان نکرده است و تنها به این کلمه بسنده کرده که به ابهاماتی در این زمینه وجود دارد و در واقع در خصوص این ابهامات توضیح بیشتری نداده است.

منبع:تسنیم

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا