حسین رضازاده در گفت و گو با شوراآنلاین:
عضو ورزشی شورای شهر تهران در خصوص انتقادهای مطرح شده گفت:این یک سیاسی کاری است و چون نزدیک انتخابات هستیم چنین انتقادهایی صورت می گیرد و این موضوع فقط منوط به شورا نمی شود بلکه نزدیک انتخابات مجلس هم چنین انتقادهایی را مشاهده می کنیم.
انتقاد به ورزشی های شورا از روی حسادت و تنگ نظری است/قرار نبود در صندلی داغ جواب جدی بدهم
مهدی چمران در گفت و گو با شوراآنلاین:
رییس شورای شهر تهران در خصوص گزارش شهردار در خصوص حادثه پلاسکو و برخی حواشی بوجود آمده گفت:برداشت مردم اینگونه بود که بعضی از اعضاء دارند مسائل پلاسکو را دست آویزی می کنند برای یک چیزهای دیگر و مسائل سیاسی خودشان که واقعا چنین کارهایی درست نیست.
اعضایی که جلسه با شهردار را به حاشیه بردند خودشان ضرر کردند/گفته بودم که وارد مسائل حاشیه ای و سیاسی نشوید
اسماعیل دوستی در گفت و گو با شوراآنلاین:
عضو شورای شهر تهران گفت:اصلا با کلمه استعفا و عذرخواهی و استیضاح شهردار مخالف هستم. مگر چقدر به عمر شورا مانده است که بخواهیم دنبال این مسائل باشیم.
اعضای شورا تندروی کردند قالیباف هم  تند جواب داد!/هیچ امضایی برای استیضاح شهردار جمع نشده است
اقبال شاکری در گفت و گو با شوراآنلاین:
اقبال شاکری در خصوص ارائه گزارش شهردار در صحن شورا گفت:دیروز یک گزارشی توسط یکی از مدیران شهری در خصوص حادثه پلاسکو در صحن شورا قرائت شد و من نمی دانم چرا این همه هجمه به سوی ایشان صورت گرفت.
برخی اعضاء در جلسه با شهردار بی اخلاقی کردند/نمی دانم دلیل هجمه به قالیباف چه بود
احمد حکیمی پور در گفت و گو با شوراآنلاین:
احمد حکیمی پور عضو شورای شهر تهران گفت:در صورتی که آقای قالیباف گزارشی که به صحن شورا می دهند مانند محتوای گزارشی باشد که در صحن مجلس ارائه دادند سوالات بسیاری از سوی اعضا شورا مطرح خواهد شد، چرا که اکثر اعضا نسبت به مدیریت پیشگیری از بحران در کلانشهر تهران ابهاماتی دارند و چنانچه اعضا از توضیحات ارائه شده، اقناع نگردند هر یک از اعضا طبق قانون می توانند موضوع استیضاح شهردار را پیگیری کنند.
استیضاح قالیباف بصورت تصمیم جمعی مطرح نیست/نظام شورایی در حوزه نظارت عملکرد موفقی نداشته است
عباس جدیدی در گفت و گو با شوراآنلاین:
عضو شورای شهر تهران در خصوص اینکه در حاثه ساختمان پلاسکو چه ارگان یا سازمانی را مقصر می داند گفت:قطعا عاقبت پرونده این حادثه این می شود که مقصر واحدی معلوم نمی شود و تقصیر بین تمامی سازمان ها و ارگان های مربوطه تقسیم می شود!
آب که گل آلود می شود آرتیست های سینمایی هم عرض اندام می کنند/آرتیست چیزی از مدیریت شهری می داند که اظهار نظر می کند؟!
اقبال شاکری عضو شورای شهر تهران که از اولین دقایق حادثه پلاسکو در محل حضور داشت اعلام کرد که قطعا ادعای خانواده قربانیان در خصوص پیامک زدن افراد محبوس در موتورخانه پلاسکو را پیگیری می کند.
روایت عضوشورا درباره پیامکی که از زیرآوار پلاسکو زده شد/دلیل نیامدن هلی کوپتر امداد پرواز ممنوع بودن منطقه بود؟
پاسخ های بی پرده هادی ساعی به منتقدین در گفت و گو با شوراآنلاین:
هادی ساعی عضو شورا در خصوص اینکه در حادثه پلاسکو چه سازمان یا ارگانی را مقصر می داند گفت:اگر بخو اهیم دنبال مقصر بگردیم همه ما مقصر هستیم و هیچ کس نمی تواند بگوید که در این حادثه تقصیری نداشته است.
مثل بعضی ها آویزان کت و شلوار کسی نشدم که به شورا بیایم!/انگار که ورزشی های شورا پلاسکو را خراب کردند/وزن مدال های من از وزن برخی اعضای شورا بیشتر است
عضو هیأت رئیسه شورای شهر با بیان اینکه دولتی ها در جریان ناایمن بودن پلاسکو بودند ولی توجهی نکردند گفت: نباید حالا تقصیر را گردن شهرداری بیندازید چون خودشان قانونا مقصر هستند و مکتوبات این کار هم موجود است.
قناعتی:دولتی ها در جریان ناایمن بودن پلاسکو بودند/وزارت کار سکوت کرد
قناعتی:
عضو هیئت رئیسه شورای شهر تهران گفت: احمد مسجد جامعی استعفای خود از حضور در شورای شهر را پس گرفته است.
مسجد جامعی استعفای خود را پس گرفت

Page Generated in 0/2016 sec