گزارش تصویری از جلسه سیصد و سی و چهارم شواری شهر تهران
جلسه سیصد و سی و چهارم شواری شهر تهران/ گزارش تصویری
سروری، عضو کمیسیون حقوقی و نظارت شورا:
پرویز سروری با حضور در چهارمین نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال انقلاب اسلامی در پاسخ به سؤالات خبرنگاران اظهار داشت: سانحه پلاسکو از جمله مواردی بود که تمامی دستگاه‌های مربوطه پای کار حاضر شدند و تشریک مساعی ایجاد شد و برای اینکه افراد مال از دست داده سریعاً اسکان یابند و بتوانند کسب و کار خود را داشته باشند، مکانی برای استقرار آنها در نظر گرفته شد.
برای فراموش نشدن وعده‌های داده شده پای آتش پلاسکو، کمیته پیگیری تشکیل شده است
رئیس شورای اسلامی شهر تهران از ارائه لیست «خدمت» از سوی اصولگرایان برای انتخابات شوراهای شهر و روستا خبر داد.
چمران:لیست«خدمت»برای انتخابات شوراها ارائه می شود/تمایلم به نیامدن است
قائم مقام شهرداری منطقه 11 تهران از تخریب طبقه هفتم پاساژ علاء الدین پس از 2 سال پیگیری و بیش از 3 ماه عملیات اجرایی خبر داد.
تخریب طبقه هفتم پاساژ علاء الدین به پایان رسید
دبیر خبرداد
دبیر گفت: در تعیین قیمت تمام شده بلیت مترو باید تمام اقشار جامعه دیده شوند و خدایی ناکرده طوری نباشد افزایش قیمت بلیت مترو منجر به این شود که قشری از جامعه از استفاده از مترو محروم یا دچار مشکل شود.
افزایش 14 درصدی قیمت بلیت مترو
همه آنچه باید در جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی (جمنا)، مواضع، اعضای مؤسس، نتیجه انتخابات شورای مرکزی و فهرست این جبهه برای انتخابات ریاست جمهوری بدانید.
همه‌چیز درباره جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی (جمنا)
موانع ساخت پلاسکوی «جدید»
نایب رییس کمیسیون معماری و شهرسازی شورای شهر تهران توضیحاتی در مورد ساخت مجتمع تجاری جدید در محل ساختمان پلاسکوی سابق ارائه و به تشریح موارد قانونی برای ساخت براساس طرح تفصیلی، پرداخت.
تندگویان: برای ساخت پلاسکوی جدید خرید زمین‌ها تا تقاطع فردوسی ضروری است
معاون برنامه ریزی، توسعه شهری و امور شورای شهرداری تهران به تذکرات اعضای شورای شهر در مورد ساختمان‌های بلند مرتبه، مغازه های تخریب شده پلاسکو و.. پاسخ داد.
امانی: شهرداری به هیچ سازمانی بدون مصوبه شورای شهر کمک نکرده است/ ریزش پلاسکو به دلیل کمبود تجهیزات نبود!
چرا هیچ کاری نمی‌کنید؟ پس ابتکارتان کجاست؟ چرا گرد و غبار فقط در کشور ما می‌آید؟ تمامش حرف و حرف، پس نتیجه کو؟ چرا گرد و غبارها تمام نمی‌شود؟ چرا خوزستان را فراموش کرده‌اید؟ هیچ‌کس به فکر خوزستان نیست و... . اینها و سؤالاتی دیگر بخشی از اصلی‌ترین دغدغه‌های منتقدان و مخالفان سازمان محیط زیست در زمینه گرد و غبارهای خوزستان است. با رصد بسیاری از نظرات و مطالب منتشر‌شده در رسانه‌ها - چه بخش اخبار و چه بخش نظرات مردمی- و همچنین شبکه‌های اجتماعی، بیشترین موضوعاتی که هرازگاه با داغ‌شدن موضوع گردوغبارها مطرح می‌شود، سؤالات و انتقاداتی از این جنس است.
ابتکار سرانجام درباره وضعیت خوزستان پاسخگو شد

Page Generated in 0/0306 sec