• شناسه خبر: 92479
  • منتشر شده در مورخ: 1394/12/15
  • ساعت: 11:22
  • گروه: اجتماعی فرهنگی
جزئیات جدیدی از خودکشی کارمند شهرداری منطقه 13

جزئیات جدیدی از خودکشی کارمند شهرداری منطقه 13

انتشار خبر خودکشی یکی از کارمندان شهرداری منطقه 13 تهران که در روزهای پایانی هفته گذشته منتشر شد، حواشی زیادی را به دنبال داشت.

به گزارش پایگاه خبری شورا آنلاین خبرها حکایت از این داشت که خانم کارمند شهرداری منطقه 13 در واکنش به تصمیمی که برای اخراجش از مجموعه شهرداری گرفته شده بوده اقدام به خودکشی کرده است. مسئولان شهرداری منطقه 13 که در مقابل این اتفاق تلخ سکوت اختیار کرده اند و جوابیه و پاسخی رسمی به اصحبا رسانه و اذهان عمومی نداشته اند، در صحبت هایی غیر رسمی مدعی شده اند که به هیچ وجه بحث اخراج کارمند خانم مرحومه مطرح نبوده است و این اتفاق با انگیزه هایی متفاوت در ساعت غیر اداری رخ داده است.

 

پیگیری های خبرنگار شوراآنلاین و گفته های غیر رسمی برخی کارکنان شهرداری منطقه 13، جزئیات جدیدی از این پرونده را مشخص کرد.

 

شنیده ها حکایت از این دارد که کارمند مرحومه شهرداری منطقه 13 نسبت به استفاده بدون اجازه و اطلاع از لوازم اداری اش در یکی از مراسمات معترض شده و با مدیر بالادستی خود خانم "ف" و آقای "ع" معاونت مربوطه درگیری لفظی پیدا می کند که در نهایت منجر به صدور نامه عدم نیاز این خانم و ارجاع مرحومه به بخش کارگزینی می شود.

 

همزمان با این اتفاق کارمند مرحومه در ساعت اداری تصمیم به خودکشی می گیرد که همکارانش مانع اقدام او می شوند و با تماسی که با همسر مرحومه که از کارکنان شهرداری است برقرار می کنند، وی را راهی منزل می کنند.

 

اما مرحومه که تحت تاثیر واکنش مسئولان شهری و نامه عدم نیاز بوده، بعد از ساعت اداری مجددا به ساختمان شهرداری مراجعه و از طبقه دوم ساختمان شهرداری اقدام به خودکشی می کند. اگرچه مرحومه بعد از سقوط و زمان حضور ماموران اورژانس علائم حیاتی را داشته اما بعد از انتقال به بیمارستان فوت می کند و گمانه زنی های زیادی در خصوص علت فوت مطرح می شود.

 

اخبار و ادعاهای غیر رسمی برخی مسئولان شهرداری حکایت از این دارد که بعد از اقدام به خودکشی حتی هیچگونه آثار شکستگی  در بدن مرحومه وجود نداشته و علت اصلی فوت در بیمارستان ایست قلبی بوده است. اگرچه همسر مرحومه در خصوص این اتفاق موضع سکوت را اختیار کرده اما به نقل از وی این موضوع مطرح شده که مرحومه مشکلات قلبی داشته است.

 

نکته جالب توجه اینکه یکی از مسئولان شهرداری منطقه 13 در گفت و گو با پایگاه خبری شورا آنلاین به جزئیات این اتفاق تلخ اشاره کرد اما به فاصله چند دقیقه و بنا به دلایلی خواستار عدم انتشار مصاحبه اش شد!

 

تماس های خبرنگار شورا آنلاین با شهردار و معاون اجتماعی شهرداری منطقه 13 بی پاسخ ماند و مسئولان حاضر به پاسخگویی رسمی در خصوص این اتفاق نشدند تا واکنش مسئولان شهرداری این منطقه نسبت به این حادثه ختم به جوابیه ای شود که هفته گذشته روی خروجی سایت شهرداری قرار دادند.

 

   
  twitter linkedin facebook Google+
کلید واژه
 
نظرات بینندگان
حسن 1394/12/15 - 12:21
rateup5
ratedown1
پاسخ
comment واقعا که تاسف باره. خواهش می کنم تا اخر پیگیری کنید
فاطمه 1394/12/15 - 12:26
rateup6
ratedown1
پاسخ
comment حتما انقد تحت فشار قرار دادنش و خواستن اخراجش کنن که این بلارو سر خودش اورده. بیچاره خانوادش، شب عیدی
رضا 1394/12/15 - 12:42
rateup1
ratedown6
پاسخ
comment میخوان شهرداری رو خراب کنن
وحید 1394/12/16 - 11:52
rateup1
ratedown1
comment ّباسلام آقا رضا شما تا کنون چند بار بخاطر خراب کردن دیگران دست به خودکشی زده ایید؟!!بعضی ها آنچنان منافعی در شهرداری دارند که حاضرند براش آدم بکشند چه برسه به یک مرده تهمت بزنند!!
علی 1394/12/15 - 13:42
rateup2
ratedown1
پاسخ
comment اقا رضای محترم. کسی بخاطر خراب کردن شهرداری، جون خودش رو می گیره؟! منصف باشید و خودتون رو بذارید جای طرف
محمد 1394/12/15 - 22:39
rateup1
ratedown1
پاسخ
comment از جناب آقا دکتر قالیباف و معاونت منابع انسانی شهرداری تهران جناب آقای دکتر دارانی تقاضانامه رفتار میران هر قسمت از شهرداری مناطق را بیشتر زیر ذره بین قرار دهند زیرا این مساله برای شخص خود من هم اتفاق افتاده است زیرا بعضی از مدیران کنونی در بخش های مختلف شهرداری انسان های بیماری هستند و من ایمان دارم که این بنده خدا بی جهت به این کار دست نزده است
محمدرضا 1394/12/16 - 11:50
rateup1
ratedown1
پاسخ
comment خدا نگذره از کسی که یه خانواده رو شب عیدی داغدا رکد و جون اون بنده خدا رو گرفت
سولماز 1394/12/16 - 14:06
rateup1
ratedown1
پاسخ
comment شهرداری باید جوابگو باشه؟حتما به جایی رسوندن بنده خدا رو که خودکشی کرده
اسدی 1394/12/18 - 18:55
rateup0
ratedown1
پاسخ
comment همتون میدونید که این میز به کسی وفا نکرده ، چرا بازی کردن با اعصاب کارمند را ریاست میدانید و لذت میبرید.
احمدی 1394/12/18 - 18:56
rateup0
ratedown2
پاسخ
comment مدیر محترم شما نفر دوم نباشید
ناصراسماعیلی 1394/12/18 - 20:27
rateup0
ratedown1
پاسخ
comment باسلام. یادمان باشد زندگی کوتاه و گذراست با احساسات هیچ احدی بازی نکنیم مطمعنا‌‌`حتی اون مسوولین تحت هیچ شرایطی دوس نداشتن این مرحومه کوچکترین آسیبی بهش برسه .ولی بعضی خدا شاهده مردم مشکل دارن از لحاظ روحی ویاحتی مالی.همیشه خدارو از یاد نبریم و....
رضا 1395/1/9 - 11:32
rateup0
ratedown1
پاسخ
comment باسلام احترام من هم یکی از بچه های شهرداری تهران هستم من هم تو یکی از مناطق هستم یکی از همین کار ها تو منطقه ما یعنی بی عدالتی بی داد میکند من هم ایین کار خانم را انجام می دهم اگر سال جدید بخواهند این بی عدالتی را انجام بدهند من هم این کار خواهم کرد مشکل ما در منطقه امون بابت اضافه کاری ایمون می باشد حق ما را میخورند
خواهر دینی آن مرحومه هستم 1395/1/9 - 13:26
rateup0
ratedown1
پاسخ
comment و من مطمئنم اگر مرحومه بدلیل مشکلات دیگری دست به اینکار می زد نیاز به این نبود که در مقابل چشمان همکاران و شهردار و معاونین و روسا و مدیران شهری منطقه محل کارش دست به این کار بزند پس شهردار محترم بترس از خدا و از روزی که به حساب شما رسیدگی شود و مطئمن باشد که همسر و فرزندان آن مرحوم نیز اگر به ظاهر و بنا به مصلحت شکایتی نکنند ولی قبلاً از شما راضی نیستند و این شکایت را نزد خدای خود می بردند . پس به امید آن روز.
نظر شما
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با سایت، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید:
1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.

3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.
Page Generated in 0/1163 sec