• شناسه خبر: 154823
  • منتشر شده در مورخ: 1395/10/20
  • ساعت: 17:17
  • گروه: شورای شهر
مسجد جامعی: آیت‌الله هاشمی چهره‌ای ملی و ایران دوست بود

مسجد جامعی: آیت‌الله هاشمی چهره‌ای ملی و ایران دوست بود

یک عضو شورای شهر تهران با اشاره به ویژگی‌های شخصیت آیت‌الله هاشمی رفسنجانی و آثار به جا مانده از ایشان، اظهار کرد: آیت‌الله شخصیتی جامع الاطراف بود که در حوزه‌های مختلف دینی، اجتماعی و بویژه در تاریخ معاصر آثار ارزشمندی از ایشان بر جای مانده است.

به گزارش پایگاه خبری شورا آنلاین  احمد مسجد جامعی در حاشیه مراسم وداع با پیکر آیت‌الله هاشمی رفسنجانی، در جمع خبرنگاران گفت: آیت‌الله هاشمی رفسنجانی شخصیتی جامع الاطراف بود که در حوزه های مختلف دینی ، اجتماعی و به ویژه تاریخ معاصر آثار ارزشمندی از خود به جای گذاشته اند.

وی با اشاره به سابقه مبارزات انقلابی آیت‌الله هاشمی رفسنجانی گفت:‌ در سال‌های مبارزه پیش از انقلاب اسلامی و زمانی که بنده در سنین جوانی ایشان را می‌شناختم، به عنوان محور مبارزه شناخته شده بودند.

این عضو شورای شهر تهران اظهار کرد: هیچ گاه در رفتارهای آیت‌الله هاشمی رفسنجانی هیجان و احساسات دیده نمی شد و ایشان متناسب با زمان حرکت می‌کردند.

مسجد جامعی درباره علت حضور پرشور مردم در مراسم وداع با یار دیرینه امام (ره) اظهار کرد: ایشان چهره ملی و ایران دوست بودند؛ به همین خاطر مورد توجه اقشار مختلف جامعه قرار دارند.

   
  twitter linkedin facebook Google+
کلید واژه
 
نظرات بینندگان
نظر شما
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با سایت، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید:
1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.

3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.
Page Generated in 0/1567 sec