• شناسه خبر: 154806
  • منتشر شده در مورخ: 1395/10/20
  • ساعت: 12:25
  • گروه: شورای شهر
کمیسیون نامگذاری شورا بررسی می کند/کدام نقطه از پایتخت به نام آیت الله هاشمی رفسنجانی نامگذاری می شود؟
مجتبی شاکری در گفت و گو با شوراآنلاین تشریح کرد

کمیسیون نامگذاری شورا بررسی می کند/کدام نقطه از پایتخت به نام آیت الله هاشمی رفسنجانی نامگذاری می شود؟

رییس کمیسیون نامگذاری شورا در خصوص اینکه معبری در سطح تهران به نام مرحوم آیت الله هاشمی نامگذازی می شود یا خیر گفت:روش و قاعده شورا بر این است که وقتی چهرهای سرشناس از دنیا می روند یک جا نمایی خوبی برای آنها در سطح شهر صورت بگیرد و قطعا آقای هاشمی هم از این قاعده مستثنی نیستند.

به گزارش پایگاه خبری شورا آنلاین مجتبی شاکری در گفت و گو با خبرنگار شوراآنلاین در خصوص اینکه آیا این جانمایی مشخص شده است یا خیر گفت:به دلیل اینکه این اتفاق دیروز افتاده است و هنوز جلسه ای در کمیسیون نامگذاری و در صحن شورا تشکیل نشده و جلسه فردا هم تشکیل نمی شود در این خصوص برنامه ریزی نشده است.

وی ادامه داد:ما منتظر جلسه ای هستیم تا باب برگزاری جلسه کمیسیون و شورا در این خصوص تصمیم گیری شود. البته این را هم باید بگویم که به دلیل کمبود معابر و مکان هایی که در خور نام درگذشتگان باشد هنوز نتوانستیم برای چهره های ماندگاری مانند مرحوم مجتبی تهرانی و یا مرحوم آیت الله خوشوقت جانمایی را انجام دهیم و مکانی در شان و شخصیت آنها نامگذاری کنیم اما قطعا موضوع نامگذاری یکی از مکان ها و معابر معتبر تهران به نام آیت الله هاشمی در دستور کار کمیسیون و شورا قرار خواهد گرفت.

 

 
   
  twitter linkedin facebook Google+
کلید واژه
 
نظرات بینندگان
نظر شما
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با سایت، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید:
1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.

3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.
Page Generated in 0/1043 sec