• شناسه خبر: 154797
  • منتشر شده در مورخ: 1395/10/20
  • ساعت: 10:49
  • گروه: اجتماعی فرهنگی
بیشترین تخلفات رانندگان درون شهری

بیشترین تخلفات رانندگان درون شهری

سرهنگ احمد کرمی اسد گفت: در طول ٩ ماهه سال جاری، ٤ نوع تخلف در داخل شهرهای کشور، رکورد زده اند و بیشتر از باقی تخلفات توسط پلیس به ثبت رسیده اند.

به گزارش پایگاه خبری شورا آنلاین رئیس مرکز اجراییات پلیس راهور ناجا در پاسخ به این سوال که چه تخلفاتی بیشترین فراوانی را در معابر درون شهری داشته اند، توضیح داد: ورود غیرمجاز به محدوده طرح ترافیک، بیشترین فراوانی تخلف در حوزه درون شهری را داشته است. یعنی در شهرهایی که محدوده طرح ترافیک داشته اند (مانند تهران، خراسان رضوی و کرمانشاه) بیشترین تخلفات ثبت شده داخل شهرها مربوط به ورود غیرمجاز به محدوده طرح ترافیک بوده است.

رئیس مرکز اجراییات پلیس راهور ناجا در ادامه با اشاره به اینکه رتبه دوم تخلفات درونشهری مربوط به سرعت غیرمجاز بوده، توضیح داد: نبستن کمربند ایمنی هم در رتبه سوم تخلف هاست.

این در حالی است که توقف در محل ممنوع، در رتبه چهارم تخلف های درون شهری است و جزو بیشترین تخلف هایی است که در داخل شهرها ماموران پلیس راهور با آنها برخورد کرده اند.

   
  twitter linkedin facebook Google+
کلید واژه
 
نظرات بینندگان
نظر شما
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با سایت، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید:
1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.

3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.
Page Generated in 0/1513 sec