• شناسه خبر: 154762
  • منتشر شده در مورخ: 1395/10/19
  • ساعت: 18:07
  • گروه: شورای شهر
استعفای مسجدجامعی از شورای شهر به آینده موکول شد
اقبال شاکری عضو شورای اسلامی شهر تهران:

استعفای مسجدجامعی از شورای شهر به آینده موکول شد

عضو شورای اسلامی شهر تهران از عدم طرح استعفای احمد مسجدجامعی در شورای شهر تهران و موکول شدن بررسی این استعفا به جلسات بعدی شورا خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری شورا آنلاین اقبال شاکری در خصوص استعفای مسجدجامعی از عضویت شورای اسلامی شهر تهران گفت: ما دوست نداریم ایشان از شورا برود و حضور در شورا هم برای ایشان بهتر است، اما خود ایشان تصمیم می‌گیرد و البته قبول این استعفا به رای اعضا بستگی دارد.

این عضو شورای اسلامی شهر تهران از عدم طرح استعفای احمدمسجدجامعی در شورای شهر تهران و موکول شدن بررسی این استعفا به جلسات بعدی شورا خبر داد.

این در حالی است که ساعاتی قبل محمد سالاری عضو اصلاح‌طلب شورای شهر از قطعی شدن رفتن مسجد جامعی به کتابخانه ملی و طرح این استعفا در جلسه امروز شورا خبر داده بود.

بر اساس این خبر سالاری نائب رییس فراکسیون اصلاح طلبان شورای شهر تهران از قطعی شدن رفتن مسجد جامعی به کتابخانه ملی خبر داده بود.

وی گفته بود موضوع رفتن مسجدجامعی از شورای شهر در جلسه امروز سه شنبه شورای شهر مطرح می‌شود.

 افشین حبیب‌زاده از فعالان اصلاح‌طلب و عضو حزب اسلامی کار و عضو علی‌البدل شورای چهارم، در صورت خداحافظی مسجدجامعی از شورای شهر تهران، عضو جدید شورای شهر تهران خواهد شد.

 

 

   
  twitter linkedin facebook Google+
کلید واژه
 
نظرات بینندگان
نظر شما
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با سایت، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید:
1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.

3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.
Page Generated in 0/2428 sec