• شناسه خبر: 154756
  • منتشر شده در مورخ: 1395/10/19
  • ساعت: 16:41
  • گروه: شورای شهر
منع سهامداری شهرداری در بیمارستان پروفسور سمیعی

منع سهامداری شهرداری در بیمارستان پروفسور سمیعی

ناصر امانی معاون شهردار تهران گفت: شروطی که برای کمک به موسسه خیریه امام رضا(ع) گذاشته شده است در ماهیت دارای اشکال است.

به گزارش پایگاه خبری شورا آنلاین ناصر امانی در سیصد و نوزدهمین جلسه شورا و در ادامه تذکر حافظی رییس کمیسیون سلامت شورا در رابطه با موسسه خیریه امام رضا (ع) گفت: شورا در قبال کمک 30 میلیارد تومانی به این موسسه در راستای احداث بیمارستان پروفسور سمیعی چند شرط گذاشته است که نخستین آن عضویت یکی از اعضا در هیات مدیره بیمارستان است . این در شرایطی است که بیمارستان دارای هیات مدیره نیست.


وی ادامه داد: شرط دیگر سهام دار بودن شهرداری در بیمارستان است که این امر نیز در ماهیت دارای اشکال است چرا که بیمارستان پروفسور سمیعی وقف است و در وقف کسی نمی تواند سهام دار شود . 
مهدی چمران نیز در این ارتباط گفت: بر اساس اساسنامه موسسه خیریه امام رضا عضو شورا نمی تواند در این هیات مدیره نیز عضو شود و اعضای هیات مدیره گفته اند که نمی توانیم عضوی را تغییر دهیم تا عضوی از شورا حضور پیدا کند.

   
  twitter linkedin facebook Google+
کلید واژه
 
نظرات بینندگان
نظر شما
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با سایت، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید:
1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.

3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.
Page Generated in 0/1501 sec