• شناسه خبر: 154754
  • منتشر شده در مورخ: 1395/10/19
  • ساعت: 16:27
  • گروه: شورای شهر
حافظی:بدون اجرای شروط، هرگونه کمک به خیریه امام رضا(ع) غیرمجاز است

حافظی:بدون اجرای شروط، هرگونه کمک به خیریه امام رضا(ع) غیرمجاز است

رئیس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای شهر تهران، تاکید کرد: بدون اجرای شروط، پرداخت کمک هزینه شهرداری تهران به خیریه امام رضا(ع) غیرمجاز است.

به گزارش پایگاه خبری شورا آنلاین رحمت اله حافظی در جلسه امروز شورای شهر تهران، درباره کمک شهرداری به پروژه خیریه امام رضا(ع)، اظهار کرد: تذکری در 18 مهر ماه امسال در خصوص نحوه کمک شهرداری تهران به این خیریه داشتم. بر اساس مصوبه شورا در بودجه سال 95 برای تامین منابع مالی خیریه امام رضا(ع) دو شرط آمده است که باید این دو شرط برای پرداخت لحاظ شود.


وی ادامه داد: بر اساس این شروط باید یکی از اعضای شورای شهر تهران به عنوان نماینده رسمی و حقوقی شورای شهر در هیات مدیره این خیریه حضور داشته باشد همچنین سهم شهرداری در این پروژه تعیین شود.

رئیس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای شهر تهران با بیان اینکه باید مصوبه نحوه کمک به این خیریه اصلاح شود، گفت: در سنوات گذشته، مبالغی برای کمک به این خیریه پرداخت شده است و برای پرداخت کمک در سال جاری باید شروط مندرج در تبصره های بودجه محقق شود، اگرچه یکی از اعضای شورای شهر تهران در هفته گذشته اعلام کرد با توجه به شروط موجود، هیات مدیره خیریه امام رضا(ع) تمایلی برای دریافت این کمک ندارد زیرا به دردسرش نمی ارزد.

حافظی با بیان اینکه اخیرا این خیریه مکاتباتی برای وصول این کمک داشته است، تصریح کرد: هر گونه پرداخت قبل از تحقق شروط شورای شهر تهران به خیریه امام رضا(ع) غیرمجاز است.

وی در دفاع رئیس شورای شهر تهران برای پرداخت کمک به این خیریه بدون اجرای شروط نیز گفت: اگر قرار باشد که شروط محقق نشود، باید مصوبه شورای شهر تهران اصلاح شود.

   
  twitter linkedin facebook Google+
کلید واژه
 
نظرات بینندگان
نظر شما
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با سایت، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید:
1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.

3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.
Page Generated in 0/0940 sec