• شناسه خبر: 154751
  • منتشر شده در مورخ: 1395/10/19
  • ساعت: 16:19
  • گروه: شورای شهر
تندگویان:وضعیت مترو با استانداردها هماهنگ نیست

تندگویان:وضعیت مترو با استانداردها هماهنگ نیست

نایب رییس کمیسیون شهر سازی و معماری شورای اسلامی شهر تهران گفت : وضعیت مترو با استانداردها هماهنگ نیست، گاهی مسافران مجبور به توقفهای 50 دقیقه ای برای استفاده از مترو هستند.

به گزارش پایگاه خبری شورا آنلاین محمد مهدی تندگویان در سیصد و نوزدهمین جلسه شورا با اشاره به وقفه های طولانی در خطوط مترو به ویژه خط 3 گفت: وضعیت حرکت قطارها و سر فاصله زمانی حرکت آنها با استاندارد ها هماهنگ نیست و بعضا یک مسافر در خط 3 می بایست با تاخیر 50 دقیقه ای سوار شود. 


وی ادامه داد: در مواقعی هم که قطار در ایستگاه می آید ازدحام جمعیت به حدی است که امکان سوار شدن نیست و این ینز ناشی از عدم حرکت قطار ها در بازه زمانی غیر استاندارد است.

علی صابری: لزوم ایجاد سامانه های نظارتی در حوزه مقاوم سازی ساختمان ها 


در این جلسه همچنین علی صابری بر لزوم ایجاد سامانه های نظارتی ایمنی و مقاوم سازی ساختمان ها تاکید کرد و گفت: با ایجاد این سامانه می توان حجم وسیعی از پرونده های احتمالی در دادگستری را کاهش داد. 

وی ادامه داد: به عنوان نمونه در اجرای نیلینگ ساختمان مواردی بسیاری وجود دارد که سبب تجاوز به حریم ساختمان دیگر می شود و همین امر هم موجب افزایش حجم پرونده های دادگستری شده است.

   
  twitter linkedin facebook Google+
کلید واژه
 
نظرات بینندگان
نظر شما
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با سایت، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید:
1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.

3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.
Page Generated in 0/1648 sec