• شناسه خبر: 154749
  • منتشر شده در مورخ: 1395/10/19
  • ساعت: 15:48
  • گروه: شورای شهر
تاکید سروری بر اصلاحات زیرساختی پایتخت

تاکید سروری بر اصلاحات زیرساختی پایتخت

رییس کمیسیون نظارت و حقوقی شورای اسلامی شهر تهران نسبت به ناهمواری آسفالت دوربرگردانهای بزرگراه آزادگان تذکر داد و از شهرداری خواست هر چه سریعتر نسبت به رفع این مشکل اقدام کنند.

به گزارش پایگاه خبری شورا آنلاین پرویز سروری در سیصد و نوزدهمین جلسه شورا با اشاره به وجود حفره ها و چاله های موجودر در بزرگراه آزادگان گفت : در ابتدا جا دارد از توسعه بزرگراه آزادگان از مدیریت شهری قدر دانی کنیم. این امر یک اقدام مفید در جهت اتصال شریان های بزرگراهی تهران بود و آثار سودمند آن امروز قابل مشاهده است اما وجود برخی نواقص می تواند تاثیر چنین اقداماتی را کاهش دهد . 


سروری تصریح کرد : وجود حفره ها و چاله ها به ویژه در دور برگران ها و تقاطع های غیر همسطح این بزرگراه آن هم در شرایطی که خودروها در این بخش از بزرگراه ها کنترل چندانی برخودرو ندارند از جمله موارد دارای اشکال است . 

سروری خاطر نشان ساخت: من پیش تر نیز در مورد حفره های موجود در خیابان های تهران تذکر داده بودم و لذا دوباره یاد آور می شوم که شهرداری باید در یک اقدام سراسری نسبت به رفع و اصلاح این موارد اقدام کند. 

   
  twitter linkedin facebook Google+
کلید واژه
 
نظرات بینندگان
نظر شما
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با سایت، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید:
1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.

3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.
Page Generated in 0/0981 sec