• شناسه خبر: 154747
  • منتشر شده در مورخ: 1395/10/19
  • ساعت: 15:37
  • گروه: شورای شهر
پیشنهاد برگزاری نمایشگاه فصلی محصولات ارگانیک

پیشنهاد برگزاری نمایشگاه فصلی محصولات ارگانیک

رییس کمیته ایمنی شورای اسلامی شهر تهران تاکید کرد: فرهنگ سازی در مصرف محصولات ارگانیک نیازمند حمایت همه جانبه دولت و مدیریت شهری است.

به گزارش پایگاه خبری شورا آنلاین  معصومه آباد در سیصد و نوزدهمین جلسه شورا با اشاره به مصوبه شورا در دوره سوم مبنی بر حمایت از محصولات ارگانیک گفت: در شورای سوم مصوبه ای مبنی بر حمایت محصولات کشاورزی با رویکرد محصولات ارگانیک داشتیم که بر اساس آن نمایشگاهی از سوی سازمان میادین میوه و تره بار برگزار می شد. روح حاکم بر این مصوبه این بود که فعالیت بین بخشی بین مدیریت شهری و 10 سازمان دولتی شکل بگیرد تا بر اساس آن بتوانیم بقایای سموم کشاورزی بر محصولات را مورد پایش قرار دهیم.


آباد تصریح کرد: آما آنچه اتفاق افتاد این بود که این اقدامات تنها معطوف به برگزاری نمایشگاه از سوی سازمان میادین آن هم تنها یکبار در سال شد و خبری هم از فرهنگ سازی در حمایت از این محصولات و تولید کنندگان نبود. 
رییس کمیته ایمنی شورا خاطر نشان ساخت: در برگزاری همین نمایشگاه نیز مواردی وجود دارد که موجب اعتراض و عدم رغبت تولید کنندگان محصولات ارگانیک در این نمایشگاه شده است.

آباد افزود: قرار بر این بود که غرفه ها با 30 درصد تخفیف در اختیار تولید کنندگان قرار گیرد و این که از لحاظ مکانی بهترین مکان ها برای تولید کنندگان محصولات ارگانیک در نظر گرفته شود ولی این موارد رعایت نشده است.

آباد تاکید کرد: در راستای حمایت از این تولید محصولات کشاورزی و غذایی ارگانیک می بایست حمایت همه جانبه شکل گیرد و من پیشنهاد می کنم نمایشگاه محصولات ارگانیک به صورت فصلی و در 4 نقطه شهر برگزار شود. 

   
  twitter linkedin facebook Google+
کلید واژه
 
نظرات بینندگان
نظر شما
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با سایت، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید:
1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.

3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.
Page Generated in 0/2083 sec