• شناسه خبر: 154744
  • منتشر شده در مورخ: 1395/10/19
  • ساعت: 14:41
  • گروه: شورای شهر
انتقاد دوستی از رشد قارچ گونه مدارس غیرانتفاعی

انتقاد دوستی از رشد قارچ گونه مدارس غیرانتفاعی

نایب رییس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای اسلامی شهر تهران گفت: مدارس غیر انتفاعی به دلیل مشکلات ترافیکی که ایجاد می کنند پیش از تاسیس از شهرداری و راهور استعلام بگیرند.

به گزارش پایگاه خبری شورا آنلاین اسماعیل دوستی در سیصدو و نوزدهمین جلسه شورا گفت: اتفاقی که در منطقه 3 به ویژه محورهای دولت و دروس در حال رخ دادن است رشد قارچ گونه مدارس غیر انتفاعی می باشد.


وی ادامه داد: در هر کدام از این مدارس بالغ بر 300 تا 400 دانش آموز تحصیل می کنند و این به معنای ورود 300 تا 400 خودرو در یک بازه زمانی است که صد البته با تعدد این مدارس بار ترافیکی در این محور ها اغزایش قابل ملاحظه ای خواهد داشت.

دوستی افزود: پیشنهاد من این است که این مدارس قبل از تاسیس از شهرداری و پلیس راهور استعلام بگیرند تا مبادا ایجاد این مدارس موجبات افزایش بار ترافیکی در مناطق ایجاد کند. 


وی تصریح کرد : ما مخالف ساخت مدارس نیستیم بلکه از رشد و افزایش مدارس نیز حمایت و استقبال می کنیم اما باید استعلام های ترافیکی محدوده های ایجاد این مدارس از سوی شهرداری داده شود . لذا پیشنهاد می کنم شهرداری در این زمینه لایحه ای بیاورد تا شهرداری یا مجوز و یا استعلام ساخت این مدارس را قبل از تاسیس صادر کند.

   
  twitter linkedin facebook Google+
کلید واژه
 
نظرات بینندگان
نظر شما
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با سایت، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید:
1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.

3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.
Page Generated in 0/1266 sec