• شناسه خبر: 154690
  • منتشر شده در مورخ: 1395/10/18
  • ساعت: 15:40
  • گروه: شورای شهر
نامه ای از مسجد جامعی و یا دولت به دست ما نرسیده است/بحث استعفا در دستور جلسه فردا نیست
قناعتی در گفت و گو با شوراآنلاین:

نامه ای از مسجد جامعی و یا دولت به دست ما نرسیده است/بحث استعفا در دستور جلسه فردا نیست

عضو هیات رئیسه شورای شهر تهران گفت: نامه ای مبنی بر استعفای احمد مسجد جامعی هنوز به دست هیات رئیسه نرسیده و این موضوع در دستور جلسه فردای شورای شهر تهران نیست.

به گزارش پایگاه خبری شورا آنلاین ابوالفضل قناعتی در گفت و گو با خبرنگار شوراآنلاین در واکنش به برخی اخبار غیر رسمی مبنی بر اینکه بررسی استعفای احمد مسجد جامعی از شورای شهر تهران در دستور جلسه غیرعلنی فردا قرار دارد گفت: این موضوع به یهچ وجه صحت ندارد و تا این لحظه هنوز هیچ نامه ای از سوی دولت و یا خود آقای مسجد جامعی به دست هیات رئیسه نرسیده است و بررسی بحث استعفا در دستور جلسه فردا نیست.

 

قناعتی در خصوص اینکه اگر تا پایان وقت اداری امروز درخواست استعفای مسجد جامعی به دست هیات رئیسه برسد آیا این موضوع در دستور کار جلسه غیر علنی فردا قرار خواهد گرفت یا خیر، گفت: بعید می دانم که این اتفاق بیفتد و نامه استعفا امروز به دست هیات رئیسه برسد اما اگر این اتفاق بیفتد، هیات رئیسه در این خصوص تصمیم گیری خواهد کرد.

   
  twitter linkedin facebook Google+
کلید واژه
 
نظرات بینندگان
نظر شما
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با سایت، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید:
1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.

3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.
Page Generated in 0/1666 sec