• شناسه خبر: 154566
  • منتشر شده در مورخ: 1395/10/18
  • ساعت: 10:01
  • گروه: شورای شهر
غیبت های اعضای شورا موجه است/طبق قانون با بی انضباطی برخورد می کنیم
مهدی چمران در گفت و گو با شوراآنلاین:

غیبت های اعضای شورا موجه است/طبق قانون با بی انضباطی برخورد می کنیم

رییس شورای شهر تهران گفت: اگر غیبت های غیر موجه اعضاء بیش از حد تعریف شده در آیین نامه باشد قطعا ما طبق قانون عمل می کنیم.

به گزارش پایگاه خبری شورا آنلاین افزایش تاخیر و غیبت ها در جلسات علنی و غیرعلنی تبدیل به یک دغدغه بزرگ برای شورای چهارم شده است و حتی اعتراض برخی اعضای شورا را نیز در پی داشته است که مدعی هستند هیات رئیسه شورا باید طبق آیین نامه با این موضوع برخورد کند.

 
مهدی چمران رییس شورای شهر تهران در واکنش به این موضوع گفت:غیبت هایی که توسط اعضا شورا صورت می گیرد یا به ضورت مرخصی انجام می شود و یا اینکه غیبت های آنها موجه بوده است.
 
 
 
وی ادامه داد:اگر غیبت های اعضاء غیر موجه باشد رسما اعلام می کنیم و اگر هم غیبت های غیر موجه آن ها بیش از حدی باشد که در آیین نامه داخلی آمده قطعا طبق قانون با آن ها برخورد می کنیم.
 
 
 
مهدی چمران در خصوص اینکه اعضا چند روز در سال می توانند به مرخصی بروند گفت:اعضای شورا طبق قانون می توانند یک ماه مرخصی داشته باشند اما اینطور نیست که بتوانیم یک ماه شورا را تعطیل کنیم و اعضاء به مرخصی بروند. با برنامه ریزی هایی که صورت می گیرد یک هفته تا ده روز شورا را تعطیل می کنیم و مابقی مرخصی اعضاء در طول سال تقسیم می شود.
   
  twitter linkedin facebook Google+
کلید واژه
 
نظرات بینندگان
نظر شما
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با سایت، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید:
1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.

3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.
Page Generated in 0/1586 sec