• شناسه خبر: 154557
  • منتشر شده در مورخ: 1395/10/15
  • ساعت: 11:45
  • گروه: شورای شهر
جزئیات اجرای تئوری حجاریان در پشت پرده شوا و جلسه با رییس جمهور اصلاحات
مجتبی شاکری در گفت و گو با فارس مطرح کرد

جزئیات اجرای تئوری حجاریان در پشت پرده شوا و جلسه با رییس جمهور اصلاحات

عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت:اعضای اصلاح‌طلب شورای شهر اخیراً جلسه‌ای را با رئیس‌جمهور اصلاحات داشته‌اند و بحث فهرست اصلاح‌طلب‌ها را مطرح کردند و در آن جلسه تئوری حجاریان مبنی بر فتح سنگر به سنگر مطرح شده است و به دنبال بازیافت آن تئوری هستند.

به گزارش پایگاه خبری شورا آنلاین مجتبی شاکری درباره حاشیه‌های شورای اسلامی شهر تهران اظهار داشت:‌با نزدیک شدن به انتخابات سال 96 و تلاشی که اصلاح‌طلبان برای فهرست‌شان دارند بنابر این نیازمند ایجاد دو قطبی کردن و دامن زدن به مسائل حاشیه‌ای و سیاسی هستند که این دو قطبی شدن موجب انکار بعضی از خدمات مثبتی است که در شهر تهران انجام شده است.

وی افزود: نقد غیرمنصفانه و سیاه‌نمایی غیراخلاقی است و مخاطب در واقع آن را نمی‌پذیرد.

عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت:‌ اعضای اصلاح‌طلب شورای شهر اخیراً جلسه‌ای را با رئیس‌جمهور اصلاحات داشته‌اند و بحث فهرست اصلاح‌طلب‌ها را مطرح کردند و در آن جلسه تئوری حجاریان مبنی بر فتح سنگر به سنگر مطرح شده است و به دنبال بازیافت آن تئوری هستند.

شاکری گفت: با آرایش و راهبردی که اصلاح‌طلبان گرفته‌اند سیاه‌نمایی اقدامات صورت گرفته در اولویت آنها وجود دارد و حتی با تکرار تذکرهای گفته شده در سیاسی و دو قطبی شدن فضای پیش از انتخابات می دمند.

وی افزود: در سه و نیم سالی که می‌گذرد در مورد بعضی از پروژه‌ها توضیحات چند باره لازم داده شده است ولی مجدداً با تکرار همان پرسش ها ذهن مخاطب را مکدر کنند.

عضو شورای اسلامی شهر تهران شاهد مثال سیاسی کردن فضای شورای شهر را در ماجرای اخیر کلید واژه ترافیک سیاسی دانست و نیز اظهار داشت: چند تن از همکاران بی هیچ دلیل ترافیک را سیاسی می‌دانستند ، اعلام کردیم که دلیل و ادله‌ای در این خصوص بیاورند ولی شیوه آنها به این شکل است که ابتدا متهم می‌کنند و بعد نیز دلیل و ادله خاصی را ندارند و با این کار را اذهان شهروندان را دچار آشفتگی کرده‌اند.

شاکری درباره برخی هجمه‌هایی که به قالیباف توسط طیف اصلاح‌طلبان وارد می‌شود، گفت: هر کسی در جایگاه مدیریت کارهای بزرگ اجرایی است در معرض نقد نیز قرار می‌گیرد.

وی با انتقاد به نقد‌های گزینشی با هدف دوقطبی کردن انتخابات 96 این شیوه را ناعادلانه و غیر اخلاقی برشمرد و افزود: در حال حاضر تناقض‌گویی‌های روحانی در جایگاه پاسخگویی نجومی شده است و رئیس‌جمهور ما با خودشیفتگی مثال زدنی در حالی که وزیرش اشتباه در برجام را تأیید میکند، حاضر به اقرار این واقعیت نیست و عجیب تر این که برجام را موفقیتی بزرگ می‌داند.

وی افزود:‌ رئیس‌جمهور حاضر نیست نسبت به بیکاری،‌تورم و حقوق‌های نجومی اشکالات را بپذیرد و تا کنون در رابطه با حقوق‌های نجومی مدارک لازم را به قوه قضائیه نفرستاده است و حتی 14هزار میلیارد بدهی به شهرداری را در حال تعلیق نگه داشته است.

منبع:فارس

   
  twitter linkedin facebook Google+
کلید واژه
 
نظرات بینندگان
نظر شما
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با سایت، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید:
1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.

3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.
Page Generated in 0/1903 sec