• شناسه خبر: 154551
  • منتشر شده در مورخ: 1395/10/15
  • ساعت: 11:18
  • گروه: شورای شهر
موج جدید حواشی در ساختمان بهشت/یکشنبه های ساکت، سه شنبه های پر چالش!

موج جدید حواشی در ساختمان بهشت/یکشنبه های ساکت، سه شنبه های پر چالش!

رئیس کمیسیون نظارت و حقوقی شورای اسلامی شهر تهران گفت:بعد از گذشت دو هفته از چالش‌هایی که حکیمی‌پور یکی از اعضای شورای اسلامی شهر تهران ایجاد کرده بود دوباره موج بعدی چالش‌ها و تنش‌ها در شورا تزریق شد.

به گزارش پایگاه خبری شورا آنلاین پرویز سروری اظهار داشت: از ابتدای سال جاری اعضای اصلاح‌طلب شورای شهر تهران برنامه‌ریزی‌هایی برای ایجاد چالش و تنش انجام داده‌اند.

وی با اشاره به اینکه عده‌ای حیات خود و آینده خود را در سیاسی کردن و ایجاد چالش و تنش در شورا می‌بینند،‌گفت: این اقدامات را انجام می‌دهند تا از آب گل‌آلود ماهی بگیرند.

سروری گفت: ما از ابتدای سال شاهد چالش‌های زیادی بوده‌ایم.

وی یادآور شد: بعد از گذشت دو هفته از چالش‌هایی که حکیمی‌پور دیگر عضو شورای اسلامی شهر تهران ایجاد کرده بود دوباره موج بعدی چالش‌ها و تنش‌ها در شورا تزریق شد.

سروری یادآور شد: در برنامه اعضای اصلاح طلب شورا یکشنبه‌های ساکت و سه‌شنبه‌های پرچالش برنامه‌ریزی شده است که این اقدام آنها برای کل کشور چالش ایجاد خواهد کرد.

وی افزود: با توجه به اینکه تهران به عنوان پایتخت کشور حساس و نقش تأثیرگذاری دارد به همین دلیل هر حرکتی که در جهت سیاسی کردن شورا صورت بگیرد، اجحاف و ستم بزرگی در حق مردم است.

وی درباره هجمه‌هایی که به شهردار تهران وارد می‌شود،‌گفت:‌ بعضی از اصلاح‌طلبان شورا عنوان کردند که اگر قالیباف رسماً‌ بگوید کاندید ریاست‌جمهوری نمی‌شود فشارهای سیاسی را برخواهیم داشت.

رئیس کمیسیون نظارت و حقوقی شورای اسلامی شهر تهران گفت: نگرانی اعضای اصلاح‌طلب شورای شهر در رابطه با رقابت‌های انتخاباتی است و آنها نگران هستند که قالیباف در عرصه انتخابات شرکت کند و به همین دلیل توپخانه تخریب‌های خود را به سمت شهرداری گذاشتند.

منبع:فارس

   
  twitter linkedin facebook Google+
کلید واژه
 
نظرات بینندگان
نظر شما
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با سایت، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید:
1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.

3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.
Page Generated in 0/0995 sec