• شناسه خبر: 154550
  • منتشر شده در مورخ: 1395/10/15
  • ساعت: 11:12
  • گروه: سیاسی
اسناد حساب‌های قوه قضائیه موجود است
دادستان کل کشور:

اسناد حساب‌های قوه قضائیه موجود است

حجت الاسلام و المسلمین منتظری در رابطه با اظهارات اخیر رئیس جمهور گفت: انسان در مقام سخنرانی گاهی حرفهایی می زند که توجهی به آثار و تبعات آن ندارد.

به گزارش پایگاه خبری شورا آنلاین  حجت الاسلام و المسلمین منتظری دادستان کل کشور در حاشیه مراسم تحلیف کارآموزان قضایی در پاسخ به سئوالی در باره اظهارات اخیر ریاست جمهوری مبنی بر شفاف سازی حساب های قوه قضائیه گفت:اصل شفاف سازی حسابها خوب است و بحثی در آن نیست. قوه قضاییه یک بودجه مصوب دارد و تمام مقررات قانونی برای  آن برقرار می شود و  دیوان محاسبات و ذیحساب ها هستند و از ریال اول تا اخر  آن را بررسی می کنند.


وی افزود: بخش دوم وجوهی است که اخیرا روی آنها مانور داده می شود که آن هم با اذن مقام رهبری بوده است و صرف هزینه هایی شده است که متاسفانه قوه قضاییه اعتبارات لازم  برای آنرا نداشته است، لذا این حساب ها کاملا مشخص است و از زمان آیت الله یزدی و در دوره آیت الله شاهرودی و در زمان کنونی این حسابها روشن است، تا جایی که بنده خبر دارم همه حساب ها براساس اسناد و مدارک موجود است.
 
وی در پاسخ به سوالی در رابطه با اظهارات اخیر رئیس جمهور گفت: انسان در مقام سخنرانی گاهی حرفهایی می زند که توجهی به آثار و تبعات آن ندارد و امیدواریم این حرفها که در این سطح  زده می شود رعایت شود تا جامعه در آسایش باشد و اگر هر کدام از مسولان ابهاماتی دارند می توانند در جلسات خصوصی ان را مطرح کنند.
 
وی درباره معوقات بانکی گفت: کسانی که معوقات بانکی دارند و شرایط نامناسب اقتصادی دارند،  به انها  دولت و بانک مرکزی فرصت پرداخت معوقاتشان را می دهد  اما کسانی که از پرداخت آن عدول می کنند با آنها  باید برخورد می شود.
 
وی درباره وضعیت اعتصاب غذای ارش صادقی و اینکه ایا اعتصاب غذا دلیلی بر تغییر در ایجاد حکم می شود گفت: دلیل بر این نیست هر کسی که اعتصاب غذا کند در حکمش تغییری ایجاد شود.

 

   
  twitter linkedin facebook Google+
کلید واژه
 
نظرات بینندگان
نظر شما
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با سایت، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید:
1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.

3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.
Page Generated in 0/1484 sec