• شناسه خبر: 154530
  • منتشر شده در مورخ: 1395/10/14
  • ساعت: 18:09
  • گروه: شورای شهر
گلایه قناعتی از کسانی که دنبال تخریب افراد هستند

گلایه قناعتی از کسانی که دنبال تخریب افراد هستند

عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: متأسفانه برخی‌ها به جای بیان انتقاد سازنده و اصلاح شهر، به دنبال این هستند عقده‌های شخصی و سیاسی خود و گروه‌شان را مطرح کنند و تخریب شخص و جریان مقابل از منافع مردم برایشان مهم‌تر است.

به گزارش پایگاه خبری شورا آنلاین  ابوالفضل قناعتی در رابطه با واکنش عجیب و غریب برخی از افراد نسبت به اظهارات شهردار تهران در رابطه با اینکه گفته است «کسی که ترافیک مصنوعی درست کند انسان نیست»، گفت: دو نگاه به فعالیت های مدیریت شهری وجود دارد، یکی نگاه منتقدانه و منصفانه است که با رویکرد خدمت به مردم و اصلاح جامعه انجام می‌شود که اصلاح شهر و منافع مردم را به دنبال دارد وانتقاد این افراد برای ساخته شدن شهر است. 

وی ادامه داد: برخی هم انتقادشان سازندگی شهر و اصلاح مجموعه کاری نیست، بلکه به دنبال عقده‌های داخلی و شخصی هستند که آن را به نحوی مطرح کنند و این نشان‌دهنده غرض‌ورزی شخصی این افراد است، نه بیانگر دفاع از منافع جامعه.

قناعتی گفت: گروهی هم هستند که انتقاد می‌کنند، اما به دنبال جریان فکری خاص خود بوده و در نتیجه با جریان‌های فکری و شخصیت‌های کاری‌ای که مخالف با جریان‌شان باشد یا با جریان‌شان همخوانی نداشته باشد، برخاسته و آن را تخریب می‌کنند، این افراد نقد نمی‌خواهند بکنند، بلکه به دنبال تخریب افراد هستند. 

این عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: من بارها مطالبی را در خلوت به شهردار تهران گفته‌ام، مثلاً در مورد زیرگذر جوادیه و اصلاح آن به آقای قالیباف مطالبی گفتم و چون دغدغه من به خاطر مردم بود، در نتیجه جواب داد و این انتقاد سازنده منجر به حل مشکل شد، به نظر می‌رسد اگر سایرین نیز دغدغه‌های خود را شفاف و درست مطرح کنند، مشکلی پیش نمی‌آید. 

وی ادامه داد: برخی انتقادها ناشی از عقده درونی و شخصیت فردی آنهاست که به دنبال خودنمایی هستند یا مشکل شخصی، سیاسی دارند و یا گروهی به دنبال درست کردن شهر نیستند بلکه منافع و تفکر شخص یا گروه‌شان را دنبال می‌کنند. 

 

 

   
  twitter linkedin facebook Google+
کلید واژه
 
نظرات بینندگان
نظر شما
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با سایت، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید:
1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.

3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.
Page Generated in 0/0959 sec