• شناسه خبر: 154521
  • منتشر شده در مورخ: 1395/10/18
  • ساعت: 11:25
  • گروه: شورای شهر
آخرین وضعیت استعفای مسجدجامعی از شورای شهر تهران
تقی پور در گفت و گو با شوراآنلاین تشریح کرد:

آخرین وضعیت استعفای مسجدجامعی از شورای شهر تهران

سخنگوی شورای شهر تهران در خصوص استعفای مسجد جامعی گفت:هنوز درخواست رسمی مبنی بر استعفا به هیات رئیسه شورا ارائه نشده و تصمیمی برای مطرح شدن موضوع در جلسات آتی گرفته نشده است.

به گزارش پایگاه خبری شورا آنلاین رضا تقی پور در گفت و گو با خبرنگار شوراآنلاین در خصوص مطرح شدن بحث استعفای احمد مسجد جامعی از شورای چهارم گفت: بنده در این خصوص اطلاع دقیقی ندارم اما تا آنجایی که می دانم این موضوع هنوز به صورت رسمی از سوی ایشان اعلام نشده و درخواستی هم به دست هیات رئیسه نرسیده است. فقط در فضای مجازی بحث استعفا مطرح شده که تا زمان اعلام رسمی خود آقای مسجد جامعی نمی توان در خصوص آن نظر داد.

 

تقی پور در خصوص اینکه هیات رئیسه شورا موافق یا مخالف استعفای احتمالی مسجد جامعی خواهد بود، گفت: همانطور که گفتم اول باید ببینیم که خود آقای مسجد جامعی قصدشان برای رفتن به آن منسبی که پیشنهاد داده اند جدی است یا خیر  بعد در خصوص استعفای ایشان صحبت کنیم. 

 

تقی پور در خصوص اینکه چرا به عنوان سخنگوی شورا چرا هنوز در این خصوص اطلاع دقیقی ندارد گفت:وظیفه سخنگوی شورا اطلاع رسانی اخبار و بقیه مسائلی است که به صورت رسمی اطلاع داده می شود اما خب هنوز چون این موضوع به صورت رسمی اطلاع داده نشده و طبیعتا بنده هم از صحت و سقم استعفا بی خبرم.

 

عضو شورادر خصوص اینکه اگر مسجد جامعی استعفا دهد و هیات رییسه با این موضوع موافقت کند، نفر جایگزی احمد مسجد جامعی چه کسی خواهد بود گفت: از لحاظ قانونی و طبق  روال اگر کسی از اعضای شورا استعفا بدهد و شورا هم این استعفا را قبول کند نفر بعدی عضو علی البدل به جمع 31 نفره اعضای شورا راه پیدا خواهد کرد.

 

   
  twitter linkedin facebook Google+
کلید واژه
 
نظرات بینندگان
نظر شما
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با سایت، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید:
1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.

3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.
Page Generated in 0/1547 sec