• شناسه خبر: 154515
  • منتشر شده در مورخ: 1395/10/15
  • ساعت: 11:06
  • گروه: شورای شهر
جدایی مسجد جامعی قطعی است/برخی ها بدون استعفا از شورا به پست جدید رفتند!
شجاع پوریان در گفت و گو با شوراآنلاین:

جدایی مسجد جامعی قطعی است/برخی ها بدون استعفا از شورا به پست جدید رفتند!

شجاع پوریان عضو اصلاح طلب شورای شهر در خصوص استعفای مسجد جامعی گفت:رفتن ایشان به کتابخانه ملی و استعفای ایشان از شورا قطعی شده است.

به گزارش پایگاه خبری شورا آنلاین ولی الله شجاع پوریان در گفت و گو با خبرنگار شوراآنلاین در خصوص اینکه آیا رفتن مسجد جامعی از شورا در فراکسیون اصلاح طلبان مطرح شده است یا خیر گفت:بله این موضوع مطرح شده است و اصل رفتن ایشان به کتابخانه ملی و استعفای ایشان از شورا قطعی شده است و فقط منتظر این هستند تا این موضوع به صورت قانونی در هیات رییسه شورا مطرح شود.

 

وی ادامه داد:بدلیل اینکه آقای مسجد جامعی بسیار قانون مدار هستند منتظرند تا استعفایشان در شورا پذیرفته شود و رفتن شان کاملا شکل قانونی به خودش بگیرد. به همین دلیل است که  فعلا به طور رسمی چیزی در این خصوص اعلام نشده است.

 

عضو شورا در خصوص اینکه آیا مسجد جامعی نمی تواند تا پذیرفته شدن استعفایش از سوی هیات رییسه شورا به کتابخانه ملی برود گفت:بعضی ها اول در شورا بودند و پس از آن که یک پستی به آنها پیشنهاد داده شد بدون استعفا از شورا رفتند و مسولیت جدید را قبول کردند اما آقای مسجدجامعی می خواهند همه چیز فرآیند قانونی خودش را طی کند و پس از اینکه استعفایش در شورا پذیرفته شد به کتابخانه ملی برود و در آنجا مسولیتی را که داده اند را قبول کند.

 

شجاع پوریان در خصوص اینکه  آیا استعفای مسجد جامعی به هیات رییسه تحویل داده شده است یا خیر گفت:نه این روند هنوز انجام نشده است اما در هفته بعد این موضوع مطرح می شود و استعفای ایشان تقدیم هیات رییسه می شود.

 
   
  twitter linkedin facebook Google+
کلید واژه
 
نظرات بینندگان
نظر شما
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با سایت، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید:
1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.

3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.
Page Generated in 0/1234 sec