• شناسه خبر: 154514
  • منتشر شده در مورخ: 1395/10/14
  • ساعت: 13:42
  • گروه: شورای شهر
پاسخ مسجدجامعی به سوژه استعفا:فعلا مسافرم!

پاسخ مسجدجامعی به سوژه استعفا:فعلا مسافرم!

احمد مسجد جامعی در واکنش به بحث استعفا از شورای شهر تهران گفت:هنوز چیزی قطعی نشده است و مطمئن باشید بدون اجازه شما خبرنگاران جایی نمی روم!

به گزارش پایگاه خبری شورا آنلاین بر اساس اخبار غیر رسمی و ادعای برخی اعضای شورا از جمله انصاری و تندگویان قرار بود بود که بحث استعفای احمد مسجد جامعی از شورای چهارم در جلسه علنی امروز مورد بحث و بررسی قرار بگیرد اما با توجه به عدم ارائه درخواست استعفا از سوی مسجدجامعی به هیات رئیسه، هیچگونه بحثی در این خصوص مطرح نشد.

 

احمد مسجد جامعی که زودتر از پایان جلسه صحن علنی شورا را ترک کرد با خبرنگارانی مواجه شد که برای اطلاع از صحت و سقم استعفا و شنیدن نظر مسجد جامعی در خصوص اخبار منتشره غیر رسمی، خارج از صحن حضور پیدا کرده بودند.

 

مسجد جامعی در واکنش به سوالاتت خبرنگاران در خصوص صحت و سقم استعفا گفت: هنوز چیزی قطعی نشده است و مطمئن باشید بدون اجازه شما خبرنگاران جایی نمی روم!

 

عضو شورای شهر تهران در خصوص اینکه رییس جمهور برای جدایی از شورا با وی صحبت کرده و اینکه مقصد بعدی او کتابخانه ملی خواهد بود، گفت: فعلا مسافرم و باید با عجله بروم! انشاء الله بعدا در خدمت شما خواهم بود و به سوالات شما جواب خواهم داد.

 

   
  twitter linkedin facebook Google+
کلید واژه
 
نظرات بینندگان
نظر شما
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با سایت، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید:
1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.

3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.
Page Generated in 0/0910 sec