• شناسه خبر: 154512
  • منتشر شده در مورخ: 1395/10/14
  • ساعت: 13:11
  • گروه: شورای شهر
پیرهادی: حکیمی پور را به خدا واگذار کرده ام

پیرهادی: حکیمی پور را به خدا واگذار کرده ام

عضو هیات رئیسه شورای شهر تهران تاکید کرد که حکیمی پور را به خاطر کارهایش به خدا واگذار کرده است.

به گزارش پایگاه خبری شورا آنلاین محسن پیرهادی در تذکر پیش از دستور سیصد و هجدهمین جلسه شورا،در پی تذکر یکی از اعضا مبنی بر اجحاف در حق نمایندگان اصلاح طلب شورا در وقت دهی ها در زمان اعلام تذکرات پیش از دستور گفت: مطمئن باشید من و آقای قناعتی طوری تربیت شده ایم که هم انصاف داریم و هم نمی گذاریم حق الناسی متوجه ما باشد.

وی با بیان اینکه خدا می داند که همیشه حقوق اعضا را رعایت کرده ام؛ گفت: اگر بخواهم این موضوع را مصداقی و در حضور رسانه ها بگویم، باید یادآوری کنم که به شخصه از حکمیی پور دلخورم و وی را به خدا واگذار کرده ام، اما از آنجائی که اصول کار بر مینای اصول دین است، بی شک نمی گذارم حق و ناحق شود.

وی ادامه داد: نه خود و نه دیگر عضو هیات رئیسه اسم هیچ عضوی را در روند تذکرات پیش از دستور نه حذف می کنیم و نه هیچ جابه جایی انجام نمی شود.

به گفته پیرهادی، وظیفه شرعی من است که اگر حقی را می بینم بگویم، زیرا اگر نگویم، زمانی که به آن دنیا بروم، باید جواب پس بدهم. ضمن آنکه طوری بزرگ شده ام که مسائل شرعی برایم مهم است.

عضو شورای اسلامی شهر تهران بیان کرد: به شخصه از خیلی از برادران عضو شورا دلخورم چه در خصوص اجراییات و چه مسائل سیاسی.

وی ادامه داد: اما این بدین معنا نیست که در نوبت دادن حق الناس انجام دهم در واقع نمی گذارم حقی از اعضا که نمایندگان مردم هستند به گردن ما بیفتد.

   
  twitter linkedin facebook Google+
کلید واژه
 
نظرات بینندگان
نظر شما
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با سایت، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید:
1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.

3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.
Page Generated in 0/1857 sec