• شناسه خبر: 154511
  • منتشر شده در مورخ: 1395/10/14
  • ساعت: 13:09
  • گروه: شورای شهر
چمران:نباید حاشیه پرداز در شورا باب شود

چمران:نباید حاشیه پرداز در شورا باب شود

رئیس شورای اسلامی شهر تهران گفت: نباید بررسی به مسائل حاشیه‌ای در شورا باب شود و دوباره باید در نحوه تذکرات تجدیدنظر کنیم چرا که اینجا محلی برای دیالوگ نیست.

به گزارش پایگاه خبری شورا آنلاین  احمد حکیمی‌پور در جلسه امروز شورای شهر  پس از آنکه برخی از  اعضای شورا در مورد عملکرد خکیمی پور صحبت کردند وی با نشان دادن کتاب قوانین شورا درخواست ارائه تذکر آیین‌نامه‌ای کرد.

وی ادامه داد: همه ما در محضر خدا قرار داریم، بهتر است خود را در معرض قانون قرار دهیم تا قانون نسبت به رفتار ما تصمیم بگیرد.

مهدی چمران رئیس شورای اسلامی شهر تهران وقتی سخنان حکیمی‌پور به اینجا رسید،گفت: شورا محل کار است و ما قسم خوردیم که برای مردم کار کنیم و مسائل شهر را مورد بررسی قرار دهیم.

چمران ادامه داد: نباید بررسی به مسائل حاشیه‌ای در شورا باب شود و دوباره باید در نحوه تذکرات تجدیدنظر کنیم چرا که اینجا محلی برای دیالوگ نیست.

رئیس شورای شهر بیان کرد: آیا در مجلس و شوراهای دیگر هم روند اینگونه است که هر عضوی یک چیزی می‌گوید عضو دیگر پاسخ می‌دهد.

چمران در ادامه گفت: متاسفانه باب شده که اعضا در صحبت کردن از یکدیگر سبقت بگیرند و  این مساله موجب ایجاد ناراحتی و ناهنجاری می‌کند و شورا را در شرایط بدی قرار می‌دهد.

وی تاکید کرد: نباید مسائل سلیقه‌ای و سیاسی، اصل کار را از بین ببرد.

   
  twitter linkedin facebook Google+
کلید واژه
 
نظرات بینندگان
نظر شما
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با سایت، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید:
1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.

3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.
Page Generated in 0/1697 sec