• شناسه خبر: 154503
  • منتشر شده در مورخ: 1395/10/14
  • ساعت: 11:35
  • گروه: شورای شهر
انتقاد از روند لاک پشتی تخریب علاء الدین

انتقاد از روند لاک پشتی تخریب علاء الدین

عضو هیات رئیسه شورای اسلامی شهر تهران گفت: تخریب طبقه هفتم پاساژ علاءالدین قرار بود تا پایان مهرماه اتفاق بیفتد ولی این موضوع هنوز عملیاتی نشده است.

به گزارش پایگاه خبری شورا آنلاین ابوالفضل قناعتی در تذکرات پیش از دستور سیصد و هجدهمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر تهران اظهار داشت: یک سال از واقعه مسجد قدس در شهرک غرب می‌گذرد. در مجاور این مسجد کارواشی وجود داشته که از مسجد درآمد آن استفاده می‌کرده است.

وی افزود: هنگامی که شهرداری با هیات امنای مسجد با مشکل مواجه می‌شود منظر و نمای مسجد نیز دچار مشکل شده است.

قناعتی گفت: یک سال از پرونده این موضوع می‌گذرد و تقاضا می‌شود که هرچه سریعتر تعیین تکلیف در این خصوص صورت بگیرد.

عضو هیات رئیسه شورای اسلامی شهر تهران گفت: طبقه هفتم پاساژ علاءالدین قرار بود که تا پایان مهرماه امسال تخریب شود ولی هنوز این اقدام عملیاتی نشده است.

وی افزود: نهایتا با حکم دادستانی مقرر شد شهرداری از اول آذر ماه شروع به تخریب این تخلف غیرقانونی کند و تاکنون تجهیز کارگاه نیز صورت گرفته است.

قناعتی افزود: تقاضا می‌شود تا 20 روز دیگر همراه با اعضای شورای شهر و خبرنگاران از روند تخریب این تخلف غیرقانونی بازدید شود.

عضو هیات رئیسه شورای اسلامی شهر تهران افزود: سه سال است که تخریب این طبقه غیرقانونی را دنبال می‌کنیم و دستگاه‌های ذی‌صلاح نیز دراین خصوص احکام لازم را صادر کرده‌‌اند.

   
  twitter linkedin facebook Google+
کلید واژه
 
نظرات بینندگان
نظر شما
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با سایت، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید:
1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.

3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.
Page Generated in 0/0946 sec