• شناسه خبر: 154499
  • منتشر شده در مورخ: 1395/10/14
  • ساعت: 11:23
  • گروه: شورای شهر

احداث بوستان 20 هکتاری در منطقه 19

شهردار منطقه 19 گفت: بازار خلازیر یا بازار دسته دوم فروشان مشکلاتی ایجاد کرده است که به دنبال برچیده شدن این بازار براساس دستور دادستانی هستیم.

به گزارش پایگاه خبری شورا آنلاین  پیمان قربانی در سیصد و هجدهمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر تهران پس از ارائه گزارش عملکرد دبیر دبیران شورایاری منطقه 19 اظهار داشت: برای بودجه سال 96 منطقه با تمام محلات مشورت‌های لازم صورت گرفته است.

وی افزود: تمامی مشکلاتی که امروز در صحن شورا مطرح شد در بودجه سنواتی سال آینده برای تعیین تکلیف آورده شده است.

شهردار منطقه 19 افزود: هیچ پروژه‌ای در منطقه 19 وجود ندارد که فعال نباشد بلکه پروژه‌هایی که مشکلات معارضی داشتند رفع شده است.

قر بانی افزود: از 14 محله منطقه 19 فقط یک محله سرای محله ندارد که نسبت به احداث آن نیز اقدام شده است.

وی یادآور شد: مشکلات اهالی شهرک رسالت با تعامل خوبی که با بخشداری صورت گرفت است رفع شده و مردم آن شهرک می‌توانند پروانه ساختمانی خود را از شهرداری دریافت کنند. ژ

وی گفت: درخصوص بوستان ایرانیان 20 هکتار از این اراضی تحویل سازمان بوستان‌ها شده و بزودی کار خود را در این خصوص آغاز می‌کنند و نزدیک به هزار میلیارد تومان اعتبار نیاز دارد.

شهردار منطقه 19 گفت: 2 ایستگاه آتش‌نشانی در منطقه 19 بزودی مورد بهره‌برداری قرار خواهد گرد.

قربانی گفت: بازار خلازیر، به عنوان بازار دسته دوم فروشان است که بعضا اموال مسروقه نیز آنجا به فروش می‌رسد و به دنبال آن هستیم که با دستور دادستانی برای برچیده شدن این بازار اقدام شود.

   
  twitter linkedin facebook Google+
کلید واژه
 
نظرات بینندگان
نظر شما
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با سایت، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید:
1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.

3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.
Page Generated in 0/1578 sec