• شناسه خبر: 154494
  • منتشر شده در مورخ: 1395/10/14
  • ساعت: 08:23
  • گروه: شورای شهر
دفاع عضو شورا از فروش روزانه طرح ترافیک

دفاع عضو شورا از فروش روزانه طرح ترافیک

عضو هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر تهران گفت: شهرداری تهران سالیانه اقدام به فروش 100 هزار مجوز طرح ترافیک می کند و به دنبال این هستیم که این آمار افزایش پیدا نکند.

به گزارش پایگاه خبری شورا آنلاین ابوالفضل قناعتی گفت: در رابطه با نرخ نهایی طرح ترافیک در سال 96 در  جلسه آینده کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر تهران تصمیم گیری خواهد شد.

وی افزود: میزان پیشنهاد افزایش بهای نرخ طرح در سال جاری 10 درصد است و این میزان طی سال های گذشته ثابت بوده است.

عضو هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر تهران در خصوص مبنای تعریف شده برای فروش طرح ترافیک سالیانه به شهروندان متقاضی خرید طرح اظهارکرد: شهرداری تهران برای تردد خودروها در محدوده طرح ترافیک، سالیانه 100 هزار طرح را واگذار می کند و این آمار با احتساب افرادی است که به صورت دائم در محدوده طرح ترافیک تردد ندارند.

قناعتی با اشاره به توقف موقت فروش طرح ترافیک روزانه از سوی شهرداری تهران خاطرنشان کرد: بدون شک شهرداری تهران طرح فروش طرح ترافیک روزانه را در ایامی که با مشکل آلودگی هوا مواجه نباشیم متوقف نخواهد کرد زیرا افرادی هستند که در برخی از مواقع ناگزیر به تردد در محدوده طرح بوده و نمی توان جلو آنها را گرفت.

وی ادامه داد: بسیاری از بیمارستان ها و سایر نهادهای خدماتی در محدوده طرح ترافیک قرار گرفته و برخی افراد همانند بیماران گاه مجبور می شوند در این محدوده تردد داشته باشند.

عضو هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر تهران با تاکید بر اینکه شورای شهر نظارت کافی بر روند واگذاری طرح های ترافیک به خبرنگاران را خواهد داشت، تصریح کرد: برای ایجاد نشدن برخی شبهات در سالی که منتهی به انتخابات ریاست جهوری هستیم بر روند واگذاری مجوزهای طرح ترافیک به رسانه ها نظارت خواهد شد تا در این رابطه شبهاتی ایجاد نشود.

قناعتی تاکید کرد: هر سال از سوی شهرداری تهران، طرح های شناور نیز برای برخی گروه های خاص در نظر گرفته می شود اما تعداد این نوع طرح ها محدود است و برخی رسانه ها نیز مشمول دریافت این نوع طرح ها می شوند. 

   
  twitter linkedin facebook Google+
کلید واژه
 
نظرات بینندگان
نظر شما
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با سایت، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید:
1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.

3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.
Page Generated in 0/1245 sec