• شناسه خبر: 154444
  • منتشر شده در مورخ: 1395/10/13
  • ساعت: 08:59
  • گروه: شورای شهر
انتقاد چمران از بی قانونی عیان در سطح شهر/فرار از دوربین پلیس با موتورسیکلت!

انتقاد چمران از بی قانونی عیان در سطح شهر/فرار از دوربین پلیس با موتورسیکلت!

رئیس شورای شهر تهران گفت: برای بهبود وضعیت آلودگی هوای شهر تهران لازم است که سهم 13 درصدی مترو در حمل و نقل عمومی پایتخت به 30 درصد افزایش یابد

به گزارش پایگاه خبری شورا آنلاین مهدی چمران گفت: بر اساس مطالعات صورت گرفته و بر مبنای تقسیم بندی های انجام شده، سهم مترو تهران از حمل و نقل عمومی باید به حداقل 30 درصد افزایش پیدا کند.

وی افزود: در حال حاضر این سهم حدود 13 درصد است و به این خاطر که مترو یکی از بهترین انواع حمل و نقل عمومی به حساب می آید، این سهم باید افزایش پیدا کند.

رئیس شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به روند احداث مترو در شهر تهران اظهارکرد: روند ساخت خطوط مترو در شهر تهران با توجه به اعتباراتی که مترو پایتخت در اختیار دارد قابل قبول بوده و با تدوام این روند، سهم مترو از حمل و نقل عمومی ارتقا پیدا می کند.

چمران در خصوص تردد موتورسیکلت ها در سطح شهر تهران خاطرنشان کرد: آلایندگی موتورسیکلت ها بسیار زیاد است و در نقاط بسیار آلوده شهر، تردد موتورسیکلت ها بسیار قابل توجه است.

وی تاکید کرد: موتورسیکلت های کاربراتوری با پلاک مخدوش در سطح شهر تردد می کنند و تاثیر قابل توجهی در آلودگی هوای شهر تهران دارند.

رئیس شورای اسلامی شهر تهران خواستار برخورد پلیس راهور با موتورسیکلت های پلاک مخدوش شد و تصریح کرد: در محدوده طرح ترافیک شاهد هستیم که تعداد قابل توجهی موتورسیکلت با پلاک مخدوش رفت و آمد داشته و همین موتورها، گاه با حرکت پشت خودروهای فاقد مجوز طرح ترافیک، مقدمات ورود آنها به محدوده طرح ترافیک را فراهم می کنند.

   
  twitter linkedin facebook Google+
کلید واژه
 
نظرات بینندگان
نظر شما
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با سایت، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید:
1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.

3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.
Page Generated in 0/1423 sec