• شناسه خبر: 154420
  • منتشر شده در مورخ: 1395/10/12
  • ساعت: 14:27
  • گروه: شورای شهر
انتقاد چمران از بلند مرتبه سازی منطقه 22

انتقاد چمران از بلند مرتبه سازی منطقه 22

رییس شورای اسلامی شهر تهران گفت: عدم تامین بودجه لازم در راستای اعطای تسهیلات بانکی مهمترین مشکل نوسازی بافت فرسوده است.

به گزارش پایگاه خبری شورا آنلاین مهدی چمران در سیصد و هفدهمین جلسه شورا با اشاره به موضوع بافت فرسوده گفت: در خصوص این موضوع همه فکر ها و همه راهکار ها اندیشده شده ولی آنجا که باید بودجه تامین شود ما به مشکل بر می خوریم . 


چمران ادامه داد: شهرداری 9 درصد از سود 18 درصدی تسهیلات بانکی را تعهد کرده و این در حالی است که دولت نیز می بایست 5 درصد را تامین اعتبار کند حال آنکه این 5 درصد تامین اعتبار نشده است. 
چمران همچنین با اشاره به مشکلات منطقه 22 گفت : بلند مرتبه سازی هایی که در این منطقه انجام شده موجبات جمعیت پذیری بیش از اندازه در این منطقه می شود که منطبق بر اصول شهر سازی نخواهد بود.

وی افزود : در حال حاضر که جمعیت در این بلند مرتبه سازی ها اسکان نیافتند ترافیک این منطقه بسیار شدید است چه رسد به اینکه جمعیت هم در این منطقه ساکن شوند.

   
  twitter linkedin facebook Google+
کلید واژه
 
نظرات بینندگان
نظر شما
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با سایت، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید:
1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.

3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.
Page Generated in 0/1577 sec