• شناسه خبر: 154417
  • منتشر شده در مورخ: 1395/10/12
  • ساعت: 14:19
  • گروه: شورای شهر
پیشنهاد برگزاری جلسه شورا در هیات دولت

پیشنهاد برگزاری جلسه شورا در هیات دولت

رییس کمیته عمران شورای اسلامی شهر تهران گفت: حل آلودگی هوا بزرگترین مطالبه شهروندان در راستای پیگیری حقوق شهروندی است لذا پیشنهاد می دهیم جلسه شورای شهر در همین زمینه در هیات دولت برگزار شود.

به گزارش پایگاه خبری شورا آنلاین  اقبال شاکری در سیصد و هفدهمین جلسه شورا با اشاره معضل آلودگی هوا تهران گفت : به رغم همه راهکار ها و اقدامات عملا مشکل شهروندان حل نشده و فاصله طولانی بین مدیریت شهری و هیات دولت نشان داده که مشکلات مردم را حل نمی کند. 


وی ادامه داد: امروز می بایست 3 هزار اتوبوس به ناوگان افزوده شود، در کنار ان اتوبوس های فرسوده زیادی که در ناوگان شرکتت واحد وجود دارد ، 25 هزار تاکسی فرسوده که در انتظار نوسازی هستند ، پلاک گذاری خودروهای فرسوده و موتور سیکلت های کاربراتوری همه جز مشکلاتی است که امروزه بر معضل آلودگی هوا افزوده و دولت وقعی به آنها نمی نهد. 
رییس کمیته عمران شورا افزود: به جای این جلسات بیاییم یک جلسه شورا را در راستای بررسی حقوق شهروندی در هیات دولت برگزار کنیم تا رییس جمهور از وضعیت بد شهر آگاه شوند . آنقدر وضع خراب است که ایستگاه هیا سنجش آلودگی که وضعیت غیر قابل قبول را ثبت می کنند تعطیل می شود.

شاکری با بیان اینکه ما به عنوان نمایندگان مردم شرمنده هستیم گفت: به این مشکلات بافت فرسوده را نیز اضافه کنید. به نظر می رسد برای حل این معضلات باید عزم ملی شکل گیرد که امیدواریم با همکاری دولت چنین اتفاقی بیافتد غیر از این با تذکر دادن این نکات شاهد بوده ایم که اتفاق خاصی نیافتاده است.

این پیشنهاد از سوی رییس شورای اسلامی شهر تهران مورد استقبال قرار گرفت مقرر شد مقدمات چنین جلسه ای برنامه ریزی شود .

   
  twitter linkedin facebook Google+
کلید واژه
 
نظرات بینندگان
نظر شما
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با سایت، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید:
1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.

3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.
Page Generated in 0/1151 sec