• شناسه خبر: 154416
  • منتشر شده در مورخ: 1395/10/12
  • ساعت: 14:18
  • گروه: شورای شهر
آرزوی چمران برای سال جدید میلادی

آرزوی چمران برای سال جدید میلادی

رییس شورای اسلامی شهر تهران گفت: تصمیم شورای امنیت سازمان ملل مبنی بر توقف شهر ک سازی اسراییلی ها تصمیم درستی است که امیدواریم این بینش و دیدگاه همواره در شورای امنیت وجود داشته باشد.

به گزارش پایگاه خبری شورا آنلاین  مهدی چمران در سیصد و هفدهمین جلسه شورا با اشاره به رای شورای امنیت سازمان ملل مبنی بر توقف شهرک سازی اسراییلی ها در فلسطین اشغالی ضمن حمایت از این رای گفت : شورای امنیت بعد از سال ها سرانجام یک رای بر علیه اسراییل صادر کردند هر چند با اعتراض و عدم پذیرش از سوی اسراییلی ها مواجه شده اما امیدواریم این دیدگاه و بینش همواره در شورای امنیتی سازمان ملل وجود داشته باشد.


رییس شورای اسلامی شهر تهران در ادامه سخنان خود آغاز سال نوی میلادی را به هموطنان مسیحی کشور تبریک گفت و افزود: امیدواریم آغاز سال نو میلادی توام با صلح و انسان دوستی و سالی جدا از جنگ و حو.نریزی باشد همانگونه حضرت مسیح این پیامبر بزرگ نمونه ای از صلح و دوستی را بود . امیدواریم آنان که دم از حقوق بشر می زنند این روش حضرت مسیح را به جای جنگ و خونریزی بیاموزند. 

چمران در ادامه سالروز درگذشت حاج آقا مجتبی تهرانی را تسلیت گفت و به سالروز صدور فرمان تاریخی امام به گورباچف رهبر شوروی اشاره کرد و گفت : فردا سالروز این پیام تاریخی است . پیامی که در آن امام (ره) به صراحت اعلام کردند که صدای شکستن تخت های کمونیسم می آید و دیدیم که در اندک زمانی این پیش بینی رنگ تحقق به خود گرفت و آنان که دنباله روی کمونیسم بودند به تاریخ پیوستند. این پیام توسط آیت الله جوادی آملی و خانم مرضیه دباغ به دست گورباچف داده شد . 

   
  twitter linkedin facebook Google+
کلید واژه
 
نظرات بینندگان
نظر شما
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با سایت، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید:
1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.

3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.
Page Generated in 0/1594 sec