• شناسه خبر: 154389
  • منتشر شده در مورخ: 1395/10/12
  • ساعت: 10:09
  • گروه: استان ها
رکورد نگران‌کننده ساخت و سازها در یاسوج

رکورد نگران‌کننده ساخت و سازها در یاسوج

مهندس «محمدعلی جاوید» دیروز(یکشنبه 11 دی‌ماه) در جمع شماری از مدیران شهری افزود: رکورد ساخت و ساز بازار مسکن یاسوج را دچار تغییر و دگرگونی کرده است.

به گزارش پایگاه خبری شورا آنلاین شهردار یاسوج از تند شدن آهنگ مهاجرت به شهرها خبر داد و خاطرنشان کرد: مهاجرت روستائیان به شهرها فشار مضاعفی به حوزه خدمات شهری وارد می‌کند.

وی با بیان این‌که منابع درآمدی شهرداری پایدار نبوده و بستگی به اقتصاد بازار و ساخت و سازهای شهری دارد، خاطرنشان کرد: این رکورد کار خدمات‌رسانی شهرداری به شهروندان در بخش‌های خدماتی، عمران شهری، بهداشت شهری و حمل ونقل را با چالش جدی روبه‌رو کرده است.

جاوید تصریح کرد: از همین‌رو شهرداری‌ها در ارایه خدمات به این افراد با مشکلاتی روبه‌رو می‌شوند. با این حال به‌منظور خدمات مطلوب به شهروندان قانون شهرداری‌ها قدیمی بوده و باید بازنگری و به‌روز شود.

وی ادامه داد: در شرایط کنونی به‌علت ناکارآمد بودن قانون مذکور شهرداری‌ها در ارایه خدمات به شهروندان با چالش روبه‌رو هستند.

شهردار یاسوج تصریح کرد: مشکلات در مجموعه شهرهای کوچک متفاوت با شهرهای بزرگ بوده و شهرداری‌های کوچکتر در تأمین منابع مالی در مقایسه با کلانشهرها با مشکل روبه‌رو هستند. این در حالی است که مدیریت در شهرها چندگانه است و دستگاه‌های مختلف تبعیت نمی‌کنند.

جاوید یادآور شد: با این حال مدیریت واحد شهری در شهرها باید با سرعت بیشتری شکل بگیرد تا شاهد ارتقاء همسان خدمات در شهرها باشیم.

   
  twitter linkedin facebook Google+
کلید واژه
 
نظرات بینندگان
نظر شما
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با سایت، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید:
1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.

3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.
Page Generated in 0/2204 sec