• شناسه خبر: 154338
  • منتشر شده در مورخ: 1395/10/11
  • ساعت: 11:49
  • گروه: استان ها
پرواز مشهد - بغداد سر از کابل درآورد

پرواز مشهد - بغداد سر از کابل درآورد

حسن جعفری با اشاره به تاخیر یک روزه پرواز مشهد - بغداد، اظهار کرد: هواپیمای شماره هزار و ۱۶۷ هواپیمایی ماهان که قرار بود ساعت چهار بامداد روز جمعه مشهد را به محل بغداد ترک کند، به دلیل شرایط نا مساعد جوی بغداد و عدم آمادگی فرودگاه آن دچار تاخیر طولانی مدت شده است.

به گزارش پایگاه خبری شورا آنلاین مدیر روابط عمومی فرودگاه بین المللی شهید هاشمی نژاد مشهد گفت: این هواپیما قرار بود ساعت ۱۴ پرواز کند اما به دلیل عدم آمادگی مجدد فرودگاه بغداد برای فرود، تاخیر آن ادامه پیدا کرد؛ همچنین تاکنون نیز این آمادگی از طرف فرودگاه بغداد اعلام نشده است، به علاوه اینکه این فرودگاه به دلایل امنیتی از بامداد تا روشنی هوا تعطیل می شود.

مدیر روابط عمومی فرودگاه بین المللی شهید هاشمی نژاد مشهد، با اشاره به وضعیت مسافران این پرواز، عنوان کرد: هم اکنون مسافران این پرواز که اکثرا عراقی و زائران بارگاه منور امام هشتم بوده اند به هتل منتقل شده و در حال استراحت هستند تا به محض اعلام آمادگی فرودگاه بغداد، در اولین فرصت به کشورشان باز گردند.

جعفری در پایان اضافه کرد: به دلیل تاخیر طولانی مدت این پرواز، هواپیمای مربوط، به سمت فرودگاه کابل پریده است و ممکن است مسافران عراقی، با هواپیمای دیگری به کشورشان بازگردند.

   
  twitter linkedin facebook Google+
کلید واژه
 
نظرات بینندگان
نظر شما
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با سایت، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید:
1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.

3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.
Page Generated in 0/1988 sec